Jump to content
buźka

DAF 3300 Italeri

Recommended Posts

Witaj też jestem w trakcie budowy tego modelu i nie ukrywam że twoja relacja bardzo mnie zmotywowała ,w ramie zrobiłem okablowanie którego nie miałem zamiaru robić Kolorystykę zastosowałem podobną ,jako kabli użyłem żyłki wędkarskiej ,lecz w porównani do two jego modelu przewodów mam ciut więcej .

Jednak silnik chciałbym pomalować nieco inaczej niż ty myślałem o pale green i srebrnej skrzyni biegów.

Dach robisz płaski czy zostawisz taki jaki jest ?

w porównani do two jego modelu przewodów mam ciut więcej .

Jednak silnik chciałbym pomalować nieco inaczej niż ty myślałem o pale green i srebrnej skrzyni biegów.

Dach robisz płaski czy zostawisz taki jaki jest ?

Ja z kablami jeszcze nie skończyłem, na razie są te główne. Mam zamiar jeszcze więcej ich dodać. Kolory silnika dałem takie, bo wzoruję się na zdjęciach ze starych prospektów, a tam takie były. Ale jeżeli zrobisz jakiś jasny kolor to też fajnie, bo przynajmniej będzie widoczne okablowanie(jeżeli masz w planach je robić) u mnie na czarnym silniku to wiele nie będzie widać kabelków. Dach najprawdopodobniej będzie taki jak w pudle od ITALERI. Wydaje mi się całkiem fajnie pasować do całości, ale jeszcze zobaczę. A pokażesz jakąś relację czy tak po cichu sobie sklejasz?

Co do kabelków w silniku to sam nie wiem bo z 1 strony wypadało by zrobić a z 2 mam tylko 1 fotkę tego silnika,co do relacji to nie prowadzę ze względu na zdjęcia wychodzą mi tragicznie ,jednak jak skończę to myślę że galeria będzie.

Jaki kolor kabiny ? ja waham się pomiędzy zielonym a jaskrawo pomarańczowym.

Jaki kolor kabiny ?

Ja chyba jednak zostanę przy czerwonym. Ale jeszcze się pomyśli. Do kabiny jeszcze daleko.

Wyślij mi na PW swój adres e-mail. Wyślę ci parę fotek, może coś ci się przyda.

Witam ponownie, teraz święta się zaczynają to może zrobię coś więcej przy modelu. Na razie to coś to strasznie wolno wszytko mi idzie.

Jednak wolę sobie odpuścić na jakiś czas niż robić coś na siłę.

Aktualnie rozbudowałem troszkę silnik, dodałem chłodnicę, Przerobiłem pasek alternatora bo oryginalnie był to odlew razem z kołami pasowymi i alternatorem. Rozciąłem to i zrobiłem pasek od podstaw.

760e3e4ab641b09cmed.jpg

27a7fa5aba203e5dmed.jpg