Skocz do zawartości

Jak-1b - ZTS Plastyk/Mastercraft 1:72 + dodatki własne


Mikolaj75

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Miło mi poinformować, że Jaczek w swojej kategorii otrzymał "złoto" w Telford.

W ogóle nasza ekipa bardzo dobrze się spisała, razem 4 złota, 4 srebra, 2 wyróżnienia i 4 specjalne (chyba się nie pomyliłem..)

 

Telford%252520-%252520Jak.JPG

 

Pozdrawiam - Mikołaj

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za gratulacje, należą się zresztą także innym kolegom, w szczególności Grześkowi GEM-owi, ale i Łukaszowi, Piotrowi i Przemkowi.

 

HK - niestety, były w Telford werdykty (np. Bentley Łukasza), które w naszej opinii spowodowały rysę w dotychczasowej opinii o konkursie. Mam tylko nadzieję, że był to efekt jakiejś kuriozalnej i niezrozumiałej pomyłki.

 

Niezależnie od powyższego każdego zachęcam do wyjazdu na tę imprezę. Wprawdzie sporo się mówi o komercji, ale osobiście uważam, że jej obecność tam ma swoje uzasadnienie i jest w pełni równoważona niezliczonymi stoiskami klubowymi prezentującymi autentyczną pasję przyjeżdżających modelarzy.

 

Jeszcze raz dzięki.

Aha - grzdyl też dostał medal, a w towarzystwie GEM-owego złotego Zlina dwa statki ze znakami SP-... to chyba całkiem znaczące i sympatyczne wydarzenie dla naszego krajowego modelarstwa

 

Telford%252520-%252520Moto.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten medal, warto było dłubać kilka lat przy samolociku - temat się odświeżył i szczerze mówiąc jak go poprzeglądałem to odechciało mi się robić Eduardowskiego Jaka w aktualnym konkursie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz chciałbym wszystkim podziękować za gratulacje. Cieszy fakt, że sukcesy tych małych modeli spotkały się z Waszą pozytywną oceną.

 

Trochę mi wstyd z tą galerią, ale mój park sprzętowy nie uległ modernizacji, co więcej nie mam specjalnie takich planów, trochę brak luźnych środków na inwestycję w dobry sprzęt. Może popróbuję z jakimiś lepszymi żarówkami albo kogoś poproszę o pomoc. Sami widzicie, że najlepsze fotki Jaka to te nie mojego autorstwa.

 

djack - żeby nie tworzyć zbędnego OT, jutro za dnia zrobię kilka fotek pudełka od "grzdyla" i wstawię z opisem do właściwego wątku.

 

Dzięki - Mikołaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.