Skocz do zawartości
Kurzminator

Projekt grupowy MiG-29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam o forum dowiedziałem się niedawno od kumpla i postanowiłem dołączyć a że jestem fanem MiGów 29 to mam propozycję stworzenia tego właśnie projektu. Ogólnie rzecz biorąc chciałem zasugerować zrobienie MiGów w ciekawych malowaniach. Ja na początek będę dłubał MiGa-29 Słowackich sił powietrznych w malowaniu hyperstealth taki jaki mam w avatarze. Tylko był problem ze znalezieniem low-visibility znaków słowackich więc namaluję je. Zrobię projekt masek i namaluję. Sam model to dłubadło Academy MiG-29A 1/48 in-boxa wrzucę jak dojdzie modelik czyli w tym tygodniu. Mam nadzieję że będzie zainteresowanie tematem. Pozdrawiam

Na początek zdjęcie prawdziwego MiGa Hyperstealtha

071220_mig07.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to, że pośpieszyłeś się z zakupem. Jest zestawy Academy z tymi kalkami:

1913_rn.jpg

A co do projektu, to chętnie przyłączyłbym się z jakimś trochę mniej oklepanym migiem w 1/72. Jeśli będzie odzew, to czemu by nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie też bym sie pisał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wiem że jest ten zestaw ale nie miałem zbyt dużego budżetu a zrobienie czegoś takiego samemu to lepsza zabawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze mam pytanie względem projektów grupowych. Czy do ogólnego utworzenia projektu potrzebna jest duża ilość chętnych czy jak to działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma z góry określonej ilości uczestników. Po prostu musi ich "trochę" być. Na razie jest potencjalnie trzech. To za mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bym się pisał jeśli nie będzie to "szybki" projekt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli będzie więcej chętnych to na pewno nie A tak przy okazji to życzę wszystkim udanego sylwestra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tak swoją drogą: ktoś miał do czynienia z tym zestawem http://www.martola.com.pl/pl306/produkty24649/MiG_29_Fulcrum__9_12_? Wiem, że może najlepszy on nie jest, ale widziałem w nim nasze szachownice, ale godeł się nie dopatrzyłem. Są tam godła z Malborka lub Mińska?

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam,

JK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bym się pisał jeśli nie będzie to "szybki" projekt

Jak już rozgorzała dyskusja o projekcie grupowym z F-16 to i temat MiG-29 właśnie w bezterminowej formie, wypadało by odgrzać. W poczekalni mam dwie sztuki więc chętnie do takiego projektu w tym dziale bym dołączył w czasie bliżej nieokreślonym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym mógł ruszyc z 9-13 z condora , wreszcie by chęć przyszła biorac pod uwagę braki tego zestawu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech każdy stworzy swój wątek z modelem z dopiskiem [grupowy mig-29] i zobaczymy ilu jest faktycznie chętnych. Jak będzie wystarczająco, to podziałam od strony administracyjnej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi