Jump to content

Tiger II Dragon 1:35

Recommended Posts

Cześć, chciałbym przedstawić swój najnowszy model firmy dragon w skali 1;35. Model posiada fototrawione grille, aluminiową lufę-bez hamulca wylotowego. Model malowany aerografem farbami pactry. Wash z czarnej farby olejnej. Zrobiłem również biedronkę z farb olejnych, pierwszy raz zastosowałem filtry. Model brudzony pigmentami Vallejo. Tym razem popracowałem też nad figurką niemieckiego spadochroniaża

img0467or.jpg

img0466tn.jpg

img0462mh.jpg

img0460jc.jpg

img0455eg.jpg

img0454p.jpg

Edited by Guest

Nie moja skala (za duża), ale powiem, że model niczego sobie. Jedyne co mi się nie podoba to oczy spadochroniarza. Nie dość, że ma zeza to chyba jeszcze dodatkowo cierpi na wytrzeszcz. No chyba, że miał w zamierzeniu czuć nadchodzący koniec III Rzeszy i patrzy z przerażeniem

pozdrawiam

Zdecydowanie najlepsze Twoje dzielo. Kazdy moze miec wlasna interpretacje tego jak powinien wygladac model, wiec moze nie dla wszystkich ten tygrys bedzie bardzo dobry, ale mi sie on bardzo podoba. Jast jednak cos co go troche oszpeca, pewnie domyslasz sie ze chodzi mi o.......................................................................................

............tak, dokladnie, masz racje!!!!! chodzi o tego wojaka. Jest dostrzegalna przepasc w wykonaniu pomiedzy czolgiem a wojakiem. Trzeba z nim cos zrobic.

Widzę że ferie wykorzystane na maksa . Bardzo fajny Tiger.Z każdym następnym modelem jest coraz lepiej i widać że się rozwijasz.Ogólnie wykonanie, brudzenie i ogólny wygląd bardzo dobrze. A że wszyscy tak słodzą i żebyś nie wpadł w samozachwyt i nie spoczął na laurach to teraz tak- bardzo mi się nie podobają gąski na wieży (jak wykopane z ziemi po 50 latach). Następnie- numer na wieży. Przy tak styranym czołgu daje nienaganną bielą i czernią po oczach.Figurka- ogólnie wyszła fajnie tylko te oczy. Zdecydowanie za szerokie białe krechy .Znowu się śpieszyłeś ?

Dzięki No właśnie chiałem coś takiego uzyskać-ciemna tonacja, udało mi się to zrobić, poprzez pierwsze w moich modelach filtry. No z tymi kalkami macie rację, zawsze się staram uniknąć zdzierania ich, bo jest to dla mnie trochę kłopotliwe

• 1 month later...