Skocz do zawartości

Cieniowanie akrylami - tutorial


DawidM

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest uszczypliwy charakter tylko pozerstwo raczej i śliskość osobowości, nie warta jakichkolwiek dyskusji i komentarzy. Jeśli nie ma zainteresowania gawiedzi elokwencją osobnika to osobnika też nie ma. Ja osobiście śliskich unikam i unikał będę, tak jak ślimaków i innych gadzin bo nieprzyjemne w kontakcie. Sam się dziwię tylko, że daję się jeszcze prowokować rzeczonemu osobnikowi. Ze swej strony zamykam dyskusję również.

Niedługo, w chwili wolnego czasu, opracuję jednak ten wątek do końca i zamieszczę co by rzeczony ślimak miał pożywkę jakąś i mógł do autorów napisać donosik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A slyszal o powiedzeniu w...c sie miedzy wodke a zakaske. Kolega zaklada temat ktory jak narazie nie narusza regulaminu forum i znajduje sie adwokat. Poczytaj zagraniczne fora to zobaczysz ze tylko tu mozna takich prawdziwkow spotkac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taj jak ty.Do tematu przecież nic nie mam tylko do tego frajera który polaczkami operuje.Pamiętam czasy kiedy jeżdziłem na zachód wydawać kasę na towar,a brudny turas nazywał mnie polaczkiem za co zebrał nieżle po brudnym pysku.Zapomniał że dzięki mnie ma co do gęby włożyć.Dlatego jak czytam to słowo to nie jestem miły,obojętnie kto to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Ci chłopie wyjaśnię bo jak widać nie wiesz o czym piszesz.

Tu cytat byś się dowiedział co to określenie w moim użyciu znaczyło:

 

"Polaczek=cwaniaczek .To określenie odnosi sie do wykpienia poszczególnych ludzi a raczej ich zachowań,dobrze wiemy że nie kazdy Polak za granica moze byc naszym przyjacielem,czesto tzw."polaczek"z przyczyn mentalnych jest kim jest i blizej mu do cwaniaka niż do Polaka."

 

Co sam chcesz do wątku o malowaniu wnieść określeniami z Twojego wpisu.

W czym Ty jesteś lepszy pisząc o brudnym turasie?

Trzeba było na priva napisać to bym Ci wyjaśnił pewne określenia a nie zaśmiecać wątek chłamem, który nic nie wnosi.

W sumie to mnie już nie dziwi fakt, że otwarć wątku 1400. Mądrych komentarzy prawie zero tylko wpisy frustratów nie w temat dominują. Taka tendencja tego forum widocznie bo to częste zjawisko. Potem zdziwienie że ani mi, ani innym, nie chce się wątków ciągnąć.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schodzimy na inne tory. Chodzi o to ze ktos poswieca czas zeby cos pokazac (abstrachojac czy to on jest autorem) ma zgode, a inny zamiast pomoc czy przemilczec jesli go to boli sieje ferment .Sa prywatne wiadomosci czy inne sposoby na zwrocenie uwagi jesli cos jest nie tak. Ja sie wcale nie dziwie ze padaja takie slowa, bo jak inaczej to mozna nazwac.

To bylo by tyle wypocin z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę zakończyć te wycieczki osobiste i wypowiadać się w temacie wątku. Każdy następny post niezwiązany z tematyką zostanie usunięty, a cały wątek wyczyszczony. Jeśli okaże się, że właściciele tutoriala zgłoszą zastrzeżenia do zawartości wątku, podejmiemy odpowiednie kroki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

Polecam wam ściągniecie tego tutoriala jak poszukacie po necie to znajdziecie https://www.youtube.com/watch?v=B6yJhoTalAI

 

Wpisując dokładnie ta nazwę :

MXpression_-_Painting_Figure_with_Acrylic_Colours

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.