Skocz do zawartości

Motoscafo Armato Silurante M.A.S. 558 ITALERI 1:35


kalaruch

Rekomendowane odpowiedzi

No i co dalej? Wychodzi że jakaś strzelanina może być jak nadużyją pewnych płynów.No do dzieła don kallarucho!Jak to zawsze mówię z gadania dzieci nie ma,robić trzeba.Trzymam kciuki za sprawny montaż i postęp prac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dziś mała przerwa, trzeba ogarnąć temat w bibliotece na Przymorzu, a potem towarzyskie spotkanie. Chyba nic nie zrobię w ciągu godziny kiedy będę spożywać obiad ;)

 

@Marwaw - no i kolejny ale rozpoznałeś pięknie model! Za marudzenie - kulka w dupkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji kamuflażu zapewne intensywnie wykorzystywany w terenie. Co do gustów, jak kto ma kałacha to musi mu się podobać, mnie osobiście do gustu nie przypadają, no chyba ze to Dragunow .

No i co dalej? Wychodzi że jakaś strzelanina może być jak nadużyją pewnych płynów.

Może być strzelanina i bez nadużywania płynów, wystarczy ze się na jakiś turniej zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji kamuflażu zapewne intensywnie wykorzystywany w terenie. Co do gustów, jak kto ma kałacha to musi mu się podobać, mnie osobiście do gustu nie przypadają, no chyba ze to Dragunow .
No i co dalej? Wychodzi że jakaś strzelanina może być jak nadużyją pewnych płynów.

Może być strzelanina i bez nadużywania płynów, wystarczy ze się na jakiś turniej zgadamy.

 

Ja też miałem kałacha ale prawdziwego kbk.AKMŁ

Kto nie strzelał z tego ten nie wie co ten porządny sprzęt potrafi

A swoją drogą Dragunów też wspaniały i też strzelałem, oczywiście z prawdziwych pestek a nie plastikowych kuleczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co dalej? Jakoś prace zaniechane czy co?Powinno się cosik pokazać a tu nic.Lenia mamy?,czy jakaś inna choroba powaliła i ani ręką ani nogą.A może postrzelaliście się i każden ciężko ranny leży. No to która "pepesza"okazała sie najlepsza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mam w planach podłubać nad napędem. Dziś byłem się bratać z natura i znalazłem pięknego norbliniaka w ściółce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coś ruszyło! A te ciężarki to jako balast?No nie pisz że syf jak leżałem w szpitalu to kobitki zrobiły remoncik jednego pokoju. Od kilku dni szukam kadłuba sms BADEN-a i wyobraź sobie nie widzę go.Może na balkonie?O innych rzeczach które gdzieś są nie wspomnę.Ale popylaj z robotą do przodu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci k..a dam, następnym razem zamiast w udo dostaniesz krzakiem róży po jajach!

 

Dziś odpuszczam...Pawlik i Balrog dali mi dyspensę na dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan tu panie kalaruszkin zabawiasz się ,a ja gorę!

Pan tu panie kalaruszkin wiosnę czujesz za spudniczkami się oglądasz,a ja gorę!

Pan tu panie kalaruszkin z robotą nie jedziesz do przodu,a ja gorę!

(z ciekawości postępu prac przy pływadle)

A z jakiego to filmu cytaty?No nie dosłowne,ale bardzo podobne.

oj trzeba będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ale leń brzydko pachnący!!! Fuj! Nic nie zrobione przez tyle czasu!No a teraz z okazji świąt będzie się opychał i to go bardziej rozleniwi.Oj ,obywatelu Kalaruch ,nieładnie ,ludek modelarski czeka na relację i co? Zając to nie przyjdzie do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolny dzień, zasuwam z drobnicą jak szatan. Efekty pracy będą wieczorkiem. Giepard skończony, fotki wieczorkiem

Kursk się ino ostał, ale i tak z nim nie zdążę wcale. Powolutku będę go wykańczać. Póki co otwarte silosy granitów i dorobione stery kierunku... Zjem i idę dalej rzeźbić MASA!

MOLTO BENE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurna chata! nareszcie "ruszył z posad bryłę świata!". Już myślałem że nici z tego projektu będą a tu proszę zapowiedzi że wieczorkiem.... .Tylko spróbuj nic nie zamieścić! . No będzie co pooglądać . Myślę że zastoju żadnego nie planujesz!? Ta wiem pla!pla! pojadę ze swoja robotą jak będę w stanie fizycznie tego dokonać.Puki co robię powolutku drobne rzeczy.Ktoś w domu bawi się w ekologię i wyniósł do odzysku moje polistyrenowe wypociny i muszę robić od nowa pewne elementy,tak to jest zostawić coś na wierzchu przy nawiedzonych ekologicznie kobietach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak - ważne że są

 

Oto rzut oka na dotychczasowy postęp - drobnica poklejona, oprócz torped:

DSC_0087.JPG

 

DSC_0088.JPG

 

Szyper coś kręci a marynarz się op...ala

DSC_0089.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.