Jump to content

Recommended Posts

Witam

Ostatnio grając w Bf 2 "zakochałem się" w Abramsie i teraz moje pytania brzmią:

Jakiej firmy Abramsy w 35-ce są stosunkowa tanie i dobre

Czy sklejał już ktoś tego Abramsa z Italeri http://www.jadarhobby.waw.pl/italeri-6449-abrams-p-11811.html przepak ESCI (nie znam) i jaka jest jakość wyprasek i czy opłaca się go kupić

Zastanawiam się też na modelem Academy http://www.jadarhobby.waw.pl/academy-1345-m1a1-abrams-p-2579.html i na jego temat też prosiłbym możliwie o informacje na temat tego Abramsa i czy też opłaca się go kupić

Właśnie problem tkwi w tym, że tych 70zł jeszcze nie mam, no i z tym może być problem (zapomnialem dopisać ) narazie uzbierałem dychę i tak się tylko nad nim zastanawiałem, a rodzice mi nie dołożą bo mam za dużo nie sklejonych modeli, a zresztą sam Dragona bym nie kupił (za duży level na moje umiajętności) Ale zobaczymy jutro w Poznaniu może dadzą się namówić

Jeśli nie grzeszysz nadmiarem gotówki (jak większość z nas tutaj ) to spokojnie kup sobie Italeri. Skleiłem ten model. Fajny. Academy tez może być. Jest też całkiem znośny Abrams z Trumpetera. Z nowym Dragonem bez problemu byś też sobie poradził. Znajomy skleił nowego Abramsa z Dragona bez blaszek i wodotrysków dodanych do tego modelu. Wyszedł ładnie. A "multimedia" od niego opchnął na Allegro i zwróciła się część zakupu modelu. . "Stare" Abramsy Dragona są też w sklepach. Kupuj śmiało i sklejaj.

No i jestem szczęśliwym posiadaczem Abramsa z Italeri nr. 6449 (niedługo mały in-box'ik ) Chciałbym zrobić malowanie U.S. ARMY, Iraq 1991 i tu pojawia się kolejne pytanie:

Czy Pactra A119 będzie odpowiednia dla 1550 MM. Taką podał mi pan ze sklepu w Poznaniu (tego pierwszego za Starym Browarem w podwórzu)

Może i będą (niczego nie sugeruję), ale do Pactry jestem pozytywnie przyzwyczajony I mam ich troszkę na stanie

Teraz zauważyłem oklądając pudełko, że w instrukcji do tego malowania podaje MM 1550 lub MMA(Acryl)4714, a na pudełku 2136 MM2 lub 4812 MMA(Acryl). Czym mam się sugerować instrukcją czy pudełkiem Mają ich tyle, a niemogą dać 2 rodzaje jeden Acryl i ten drugi (nie wiem czy olejne czy co, nie znam się na nich) No i w dalszym ciągu proszę o odpowiedź na mój post wyżej

Aerografu niestety lub stety nie mam.

A czy Pactra A119 (tą akurat mam) też może być do Iraku czy jednak zaopatrzyć się w A118 (tej akurat nie mam).

Widzę, że pan Rafał się nie spisał w doborze farb dla Twojego Abramsa ,kup Gulf Armour Sand , sam malowałem nią Abramsa parę lat temu , i wygląda tak jak powinno.