Skocz do zawartości

[GALERIA]Betoniarka 150 l, skala 1:12, scratch


Marcin M.

Rekomendowane odpowiedzi

Skandal jakiś, w galerii modeli wrzucić zdjęcia prawdziwej betoniarki.

Mam nadzieję admini szybko temat przeniosą, a autor dostanie upomnienie (np. w postaci fotki admina na pierwszej stronie )

 

A miedzy nami - takie modelowanie ogląda się z wielką przyjemnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała od początku do końca!

 

W Twojej pracy widzę same zalety

 

1. Oryginalność i sympatyczna tematyka projektu

2. Nakład i jakość wykonanych prac

3. Realizm wykonania elementów i śladów eksploatacji

4. Ogólny czad, bajer i wypas

 

Aż się łezka w oku zakręciła na wspomnienie pamiętnego lata przy szarpiącej betoniarce podczas robienia wylewek u znajomego

 

Najszczersze gratulacje i pochył czoła kolego Marcinie!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledziłem wątek, więc spodziwałem się że będzie super. Ale ostatnie zdjęcia z odpowiednim wykadrowaniem spowodowały, ze każdy komu pokazałem powiedział, że to betoniarka. Tyle tylko ze myślelizę to prawdziwa, ha, ha. proponuję pierwsze zdjęci ana fotę admina, a jedno z ostatnich na 1:1.

CO teraz planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betoniarka zajefajna, cudo po prostu. Miałem okazję obejrzeć na żywo na Paprykarzu 2012

Na niektórych zdjęciach uciekła ci ostrość lub są poruszone. Używasz statywu? Zmniejsz też ISO - na niektórych zdjęciach masz nawet 800. Najlepiej ustaw na 100.

 

Przydałoby się jeszcze zrobić jakiś grunt na podstawce, i może worek cementu

 

Świetny pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Koledzy, nie spodziewałem się, że tak Wam się spodoba mój model. Ilością komentarzy jestem naprawdę zaskoczony. Cóż, starałem się, jest to poza tym pierwszy model, z którego jestem naprawdę zadowolony, przećwiczyłem na nim bowiem te wszystkie techniki brudzenia, postarzania itp., o jakich do tej pory czytałem na MW.

 

Miałem okazję obserwować jak powstaje to dzieło

No i gdybyś mi nie pokazał co i jak, to byłaby to tylko plastikowa zabawka. Dzięki Robert jeszcze raz!

 

Na niektórych zdjęciach uciekła ci ostrość lub są poruszone.

Wprawdzie wybierałem z 50 fotek, ale zdarzyć się mogło poruszone, bo...

 

Używasz statywu?

...tak, z książki kucharskiej w tym przypadku .

 

CO teraz planujesz?

Na Paprykarzu zobaczyłem TO:

P4150069.jpg

 

Jednakże autor nie posiada żadnych planów, więc czeka mnie praca u podstaw, dokumentacja foto, wymiarowanie i takie tam. Poza tym wiele innych planów w głowie siedzi, tylko czasu mało.

 

Pozdrawiam, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Super jest ta betoniarka ,tylko nowa jakaś taka jest ,ja, jak w 1993roku kreciłem wylewki na posadzki w fabryce to betoniarka której używaliśmy wyglądała o niebo gorzej do dziś nie wiem jaki był kolor bazowy( była betonowo-zardzewiała) ,widzę że jest to wersja stuningowana (ma wyłącznik nowego typu ,gniazdo siłowe i nawet hamulec nożny)nasza takich bajerów nie miała była zrobiona "na krótko" a włączało się bezp. do gniazda.W sumie super Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jednakże autor nie posiada żadnych planów, więc czeka mnie praca u podstaw, dokumentacja foto, wymiarowanie i takie tam. Poza tym wiele innych planów w głowie siedzi, tylko czasu mało.

 

Pozdrawiam, Marcin

 

http://www.guzmet.com.pl/pojemniki2.html - nie ma za co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.