Skocz do zawartości
bazylms

Bazylms - pojazdy pancerne 1/35

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem chyba wszystkie Twoje warsztaty i tak zbiorczo, bardzo mi się podoba T-34 i Wili to moi faworyci. I nie przestawaj pisać warsztatów bo same w sobie są tez bardzo ciekawe dla nowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki i cieszy fakt że ci się podobają. Niektóre wyszły lepiej inne nieco gorzej. Ważne że cały czas mam frajdę z lepienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Teta polepiłeś pięknego! Az zazdrosny trochę jestem:) Świetnie dobrałeś rozjaśnienia i umiarkowanie utytłałeś i zniszczyłeś! Piękny, ale dlaczego bez jakiejkolwiek podstawki?.

Pozdrawiam

Były ... Marcin1970

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj stary przyjacielu. Mam nadzieję że zagościsz na dłużej. Chętnie bym jakiś warsztat też zobaczył.

Podstawki to skomplikowany temat. Mało czasu i miejsca. Byłaby w zasadzie tylko do zdjęć w galerii. Do tego na wystawach używamy jednakowych podstawek klubowych, więc też by się nie złapały. Więc po prostu nie tracę na nie czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krzysztof, dla mnie jesteś Modelarzem Kompletnym - tanki ( stare, współczesne ), samoloty, helikoptery, okręty - dla Ciebie to nie problem i na dodatek wykonanie na poziomie światowym 👍.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki Jarek, ale do poziomu światowego jeszcze brakuje. Natomiast masz rację, lubię różności, choć jednak w czołgach czuje się najpewniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać Krzysiek, że modelarstwo sprawia ci ogromną przyjemność.

Świetne modele, oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi