Skocz do zawartości

WAŻNA WIADOMOŚĆ


eljazz

Rekomendowane odpowiedzi

DRODZY MODELARZE,

PASJONACI WSZYSTKIEGO CO W SKALI!!!

Z ŻALEM ZAWIADAMIAMY, IŻ DZISIEJSZEJ NOCY PO CIĘŻKIEJ CHOROBIE ODSZEDŁ OD NAS WSPANIAŁY KOLEGA, PRZYJACIEL, NAUCZYCIEL, INSTRUKTOR KLUBU MODELARSKIEGO „RADAREK” W ZGIERZU - MAREK MICHALSKI.

WYSTĘPOWAŁ NA STRONACH: MODELWORK.PL POD PSEUDONIMEM „MAREK MICHALSKI", PWM.ORG.PL POD NICKIEM „DAJAN”.

BYŁ MODELARZEM, KTÓRY SWOJE MODELE DOPROWADZAŁ DO PERFECJI, BYŁ TEŻ ZNAWCĄ WSPÓŁCZESNEGO UZBROJENIA WOJSKA POLSKIEGO. JEGO MODELE POKAZUJĄCE WSPÓŁCZESNE UZBROJENIE WIERNIE ODZWIERCIEDLAŁY RZECZYWISTOŚĆ. UMIESZCZANE PRZEZ NIEGO KOMENTARZE NA FORACH MODELARSKICH CZASMI BYWAŁY CIERPKIE DLA TWÓRCÓW MODELI. ZAWSZE JEDNAK CHCIAŁ BY MODELE BYŁY WIERNYMI REPLIKAMI I WE WSZYSTKICH POSTACH TO PODKREŚLAŁ.

MODELARZE, PAMIĘTAJCIE O MARKU I MIEJCIE JEGO UWAGI W PAMIĘCI PRZY WYKONYWANIU WASZYCH ZAWSZE WSPANIAŁYCH MODELI.

ŚPIJ DOBRZE DROGI KOLEGO MARKU!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pan Marek zawsze dbał o jakość merytoryczną modeli. Kilkakrotnie udzielał mi porad ,a nawet wysyłał różnego rodzaju dokumentacje. Dziękuje.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mi wiadomość schrzaniła końcówkę Majówki rodzinnej w górach...

 

Wielki żal gdy odchodzą starzy modelarze, którzy oprócz umiejętności mieli także wiedzę. Którzy nie robili zabawek, żeby były ładne i wygrywały na konkursach, ale tworzył małe dzieła sztuki na podstawie oryginalnych dokumentacji. Świeć Panie nad Jego duszą!

 

Poznałem Mareczka jakieś 10 lat temu, gdy konkursy modelarskie regularnie odbywały się w Tomaszowie, Zgierzu i Łodzi, nie raz mnie opierdalał za manianę, jaką zdarzało mi się robić. Ale zawsze też tłumaczył, pokazywał, uczył. A jak trzeba to pod nos podetknął papiery, jak dana rzecz naprawdę wyglądała. Nie było badziewia...chyba, że zamierzone...

Do dziś pamiętam, tą ruską haubicę na gąsienicach w 1:35. Pięęęęęękna była...

 

Prośba dla osób z "Radarka", przekażcie kondolencje od modelarzy z Tomaszowa Mazowieckiego, poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Spieszmy się kochać ludzi....tak szybko odchodzą". To ulubiony cytat mojej polonistki. Jednak to prawda, że z reguły doceniamy kogoś dopiero jak go zabraknie. Cześć jego pamięci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.