Jump to content
Irek-M1

MIG-23 MF 1:32

Recommended Posts

Piękne, masz samozaparcie.Te trzy pudełka po lewej -elektryka 28V, po prawej z układu pocisków R-23.

Posted (edited)

Irek, fajna robota.

A może po prostu odpowiesz jak to jest zrobione, skoro ludzie pytają..? Ciepło - zimno nikomu nie pomoże, em na Twoje pytanie odpowiedział... 😉

Edited by Mikolaj75
  • Thanks 1

Posted (edited)

to jest metoda pozyskana od Andrzeja Ziobera i wiem, że opisze on ją w Aeroplanie, tak więc nie moge tutaj odebrać Andrzejowi palmy pierwszeństwa.Mnie umowy zobowiązują.

Edited by Irek-M1
  • Like 2

Ależ gadasz od rzeczy Irek... 😀 

Albo się podzielić chcesz, albo nie chcesz. Prosta piłka. 

• Like 1

domyslam sie tylko ze nitowarka a pozniej delikatnie nawiercic, pewniosci nie mam jednak , mozesz powiedziec czy o ta technike chodzi

Ale cyrk. Serio to taka tajemnica że nie możesz powiedzieć? Normalnie Projekt Manhattan 2.

Posted (edited)

i odpowiedź gotowa. Ja bardzo dużo korzystam z corela, gdzie to wszystko rozrysowuję.

Edited by Irek-M1

W dniu 22.04.2019 o 22:25, Solo napisał:

Ale cyrk. Serio to taka tajemnica że nie możesz powiedzieć? Normalnie Projekt Manhattan 2.

Raczej "Projekt kultura". Skoro Irek metodę tę uzyskał od Andrzeja, to wiedząc, że Andrzej chce umieścić ją w swoich poradnikach postąpił w jedyny słuszny sposób - poczekał aż on to zrobi, bo to była jego własność intelektualna. Nie sądzę, aby ta metoda była Ci potrzebna tu i teraz, żebyś nie mógł chwilkę poczekać 😉 Bez odbioru - nie zasmiecajmy takiego wątku :)

Irek, jak zawsze motywujesz do ruszenia tyłka i zrobienia czegoś fajnego.

• Like 1

Posted (edited)
29 minut temu, MateuszK. napisał:

Raczej "Projekt kultura". Skoro Irek metodę tę uzyskał od Andrzeja, to wiedząc, że Andrzej chce umieścić ją w swoich poradnikach postąpił w jedyny słuszny sposób - poczekał aż on to zrobi, bo to była jego własność intelektualna. Nie sądzę, aby ta metoda była Ci potrzebna tu i teraz, żebyś nie mógł chwilkę poczekać 😉 Bez odbioru - nie zasmiecajmy takiego wątku :)

Irek, jak zawsze motywujesz do ruszenia tyłka i zrobienia czegoś fajnego.

Przecież ten temat i tak został wyjaśniony za pomocą filmu Andrzeja (Wiec już ta technika soe dzielił z ludźmi, za co ja bije pokłony, jak i za inne patenty  ), ale lakonicznie tez można napisać i polecić poradnik Andrzeja w którym będzie o tymwiecej. Rozmowa to zawsze kwestia formy wypowiedzi, wyjść jest sporo, a nie mówić nic to teoche uciekanie od tematu 😉

Edited by Bobek

Posted (edited)

Prace dalej trwają w luku do którego zrobiona została klapa zamykająca. Jak to wyglądało przed podkładem można zobaczyć na wcześniejszych stronach

Po pierwsze zrobiłem ostatecznie wręgę rozdzielającą luk gdzie chowa się działko od obecnie wykonywanego. Najpierw zdjęcie referencyjne

r4pP13m.jpg" title="source:

Wręga w modelu

0lQDr52.jpg" title="source: m" /></a>

kolejny widok

Nov4wfw.jpg" title="source:

z wyposażeniem

1q9r0Sa.jpg

Q85BokY.jpg"

oraz z klapą zamykającą

bOMlvCk.jpg"

Edited by Irek-M1

Posted (edited)

Zamiast się gotować o projekt manhattan, polecam zajrzeć na arc do Zactomana. Tam jest od ładnych kilku lat pokazana dokładnie ta technika robienia setek równych otworków. Żadna tajemnica, corel, wydruk na cienkim papierze, linijka, igła i mnóstwo samozaparcia i trochę zręczności w palcach. 

W 32 działa bez problemu, to przecież wielkie kolumbryny są a blaszka aluminiowa to wdzięczny materiał do takiej zabawy.😉

Edited by Qz9