Skocz do zawartości

Piknik Lotnicz w 23BLT Mińsk Mazowiecki


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie może wymienimy sie telefonami ,łatwiej bedzie się znalezć

 

mój.*** *** ***

Telefonu ani adresu e-mail lepiej nie podawać publicznie, no chyba, że pragniesz dostawać dużooooo informacji :-)

 

A takie malowanko już widzieliście

1205280011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i widziałem. Impreza naprawdę świetna, przede wszystkim lotnicza, atmosfera wspaniała, nie jakiś piknik familijny. Nawet nie zepsuło mi jej to, że jechałem 2 godziny - dokładnie z domu 51 km, zmarzliśmy z żoną jak nigdy oraz padł mi akumulatorek (wiedziałem, że się kończy, ale nie zdążyłem kupić nowego). Pomysł z malowaniami znakomity, brawa dla autorów. Teraz jeszcze poproszę o kalkomanie - decyzja zapadła, jesienią zaczynam robić MiGa!

Z mankamentów to pragnę stwierdzić, że wystawiony MiG 29 nr 115 nie wyglądał realistycznie, kiepskie ślady eksploatacji, cieniowania nie było, żadnych preshadingów. To mnie rozczarowało .

 

Poniżej zdjęcia ilustrujące powyższe tezy.

 

Minskforum26.jpg

Minskforum25.jpg

Minskforum24.jpg

Minskforum23.jpg

Minskforum22.jpg

Minskforum21.jpg

Minskforum20.jpg

Minskforum19.jpg

Minskforum18.jpg

Minskforum17.jpg

Minskforum16.jpg

Minskforum15.jpg

Minskforum14.jpg

Minskforum12.jpg

Minskforum11.jpg

Minskforum10.jpg

Minskforum09.jpg

Minskforum27.jpg

 

Brawa dla organizatorów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mankamentów to pragnę stwierdzić, że wystawiony MiG 29 nr 115 nie wyglądał realistycznie, kiepskie ślady eksploatacji, cieniowania nie było, żadnych preshadingów. To mnie rozczarowało

Nówka farba, z Bydgoszczy wrócił przedwczoraj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zrobiłeś niemal identyczne zdjęcia jak ja to trzeba było pojechać tak samo!

Na przyszłość:

Jadąc z Warszawy za Dębe Wielkie na rondzie skręcacie w lewo i jedziecie do Rudy.

Następnie Bykowizna, Gamratka i przecinacie "50" - jedziecie ul Sosnkowskiego aż się skończy. Następnie w lewo, przez tory i w pierwszą w prawo - Szpitalna. Szpitalną do końca asfaltu i w lewo następnie w prawo i.... poszli na Mrozy. Ale po ok 3 kilometrach odbijacie w lewo na Tyborów i po ok 1,5km na Janów. Tu jeszcze można zakombinować raz w prawo i w lewo i wyskakujecie na wprost lotniska.

 

Impreza fajna, ale mam lekki niedosyt. Może przez to że za daleko w pamięć sięgnąłem. Do czasów gdy w Dęblinie MiGi 21 kotłowały się z 23.

Szkoda że się inie dogadali i nie wysłali wczoraj do Powidza "29" żeby w zamian dziś przyleciał Herkules.

Tu 154 wystawiony do przetargu stał na zachodniej stojance... ale przyholować na statyczną chyba można było...

Niemczycki i spółka na Góraszce bilety kasowali, a MiG29 był główną atrakcją więc w zamian mogliby również uświetnić obecnością ... Lima, Mesera

A Orliki?

A F-16? Tak wiem... poleciały na Red Flag ale chyba nie wszystkie? No chyba że cały zapas paliwa poleciał razem z nimi.

A Caski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem żonie ,że pojedziemy ale nie bo po co....w porownaniu do dzisiejszego wyjazdu na okęcie to niebo a ziemia....

 

Czekam na kalki do sterow kierunku do miga....zacnie ....polacy nie gęsi i tez okolicznosciowe mają !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.