Skocz do zawartości

Ku pamięci Szarika :)


dr.Watson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przedstawiam, model AFV 1:35, figurki Tamka, Szarik Legeng. Miał to być pojazd na początku z wnętrzem itp, ale Koleje Losu zdecydowały że wyszła Taka wariacja modelarska

Gąski mogą dziwnie wyglądać, że nie przylegają idealnie, ale są z gumy :(

Model przedstawia Rudego 102 z załogą i Psiakiem. Taka Wariacja wykonana Ku pamięci tegoż Filmu W przyszłości będzie jeszcze Tabliczka wygrawerowana.

Zapraszam do oceny.

 

969c77ac7512e5efm.jpg

 

7036dd8e9b4ffb34m.jpg

 

3f2913c9f8bf56b3m.jpg

 

1d9413a58487c553m.jpg

 

71a3f4bbf4e71aa7m.jpg

 

0c6d284028f6a71dm.jpg

 

6a3a474c7e1f4f9am.jpg

 

8bcf73a90fa08bfcm.jpg

 

48fe592be1eb2291m.jpg

 

d3f3c4b6c2d9656em.jpg

 

c7d8782c3cc14818m.jpg

 

ecf05c0eca8ef0e7m.jpg

 

f7af29c122908c61m.jpg

 

112a65cd7d938641m.jpg

 

2eaf4f9de7293989m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł z kolorystyką Jedynie a osobiście dałbym jednak numer na wieży oraz napis RUDY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinie. Napisu nie chcę dawać, bo to ma być coś w stylu "Pomnika" Będzie za to ładna Tabliczka wygrawerowana, z odpowiednim podpisem. Tylko jeszcze nie wiem jakim :( Może jakieś propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł i wykonanie bardzo mi sie podoba. Mógłbyś zrobić jakąś podstawkę w formie pomnika takiego lekko uwalonego i by ktoś stał i sie przyglądał...ach za bardzo mnie fantazja poniosła i jeszcze raz gratuluje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fany ale ja na twoim miejscu wyrzucił bym tą linę i zapasowe ogniwa bo to przecież pomnik. Trochę wali po oczach ten złoty i odcinająca się od niego srebrna załoga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taka była moja Koncepcja by był jak najbardziej szczegółowy:) Jak zamrożony. To nie jest złoty kolor, ale jakiś tam Miedziany ModelMastera, nr nie podam bo się starł. A że wali po oczach to super, o To mi właśnie chodziło

Chciałbym podkreślić bo może tego nie rozumieją co niektórzy (z mojej winy) , że nie chodziło mi o wykonanie Pomnika, który mógłby gdzieś tam stać w prawdziwym świecie, bo zrobiłbym to zupełnie inaczej. ze śladami "czasu" itp itd. To co wykonałem To "Pomnik" sam w sobie taka wariacja Modelarska dla "szacunku" Załogi Rudego. Model ma się po prostu ładnie prezentować w Gablocie i Tyle, i takie było założenie od samego początku budowy. Tak więc proszę się nie doszukiwać rzeczy że prawdziwy pomnik wyglądał by inaczej itp. To tak dla jasności sprawy nawet nie wiem czy się dobrze wysłowiłem Pozdrawiam odwiedzających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.