Jump to content

Recommended Posts

• Replies 630
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chyba jeszcze się nie pojawiło to info. Jedna z maszyn stacjonująca w Krzesinach zyskała nowe malowanie, ta o numerze bocznym 4047.

Brały udział w lotach bojowych nad Irakiem w ramach operacji INHERENT RESOLVE. Same nic nie odpalały, no może prócz flar. Misje miały charakter rozpoznawczy (zakładano pod kadłub zasobniki DB110), ale

Posted Images

Tylko musisz pamiętać, że jak przy kadłubie (pozycja 4 i 6) podwieszasz coś innego niż zbiornik, to musisz użyć belki takiej jak środkowa podskrzydłowa (pozycja 3 i 7). Długie belki w kształcie trapezu prostokątnego są tylko do zbiorników i zdejmowane razem z nimi.

Spoko wiem o tym... Robie naszego Jastrzebia z zestawu Tamiyowskiego... Mam niepotrzebne tego typu belki z takze zestawu Tamiyi... Mocowanie bomb i rakiety robie z przeszczepu z zestawu Kinetica... Po malych działaniach kosmetycznych fajnie pasuje... Bomba i rakieta tez bedzie z zestawu Kinetica chyba ze mozna je kupic osobno...

Tak, niebieski ogólnie oznacza kolor podwieszeń ćwiczebnych (ten Maverick ma nawet dodatkowy napis INERT). Normalne (bojowe) mają żółty pasek, a są wytwarzane zarówno w kolorze oliwkowym jak i szarym (ze 20 lat temu były jeszcze białe). Podejrzewam, że my kupiliśmy wszystkie w jednakowej, szarej barwie, ale koledzy niech potwierdzą.

Podejrzewam, że my kupiliśmy wszystkie w jednakowej, szarej barwie, ale koledzy niech potwierdzą.

Już dawno na żadnej świeżej fotce nie widziałem zielonych AGM-65.

Czyli bojowe Mk 8x, czy GBU powinny mieć oliwkowozielony kolor korpusów bomb?

U nas tak, US NAVY ma szare korpusy.

I jak rozumiem, edkowe gbu-12 i 24 nie nadaja sie na nasze?

GBU-12 tak, GBU-24 nie.

• 2 weeks later...

Wolfpack Dragsuit housing - zasobnik zywiczny naprawde słabo pasuje do tamki, jest sporo za waski i trudno (ja wogole nie potrafie) to poprawic mniej wprawnemu skladaczowi. Moj pierwszy i ostatni kontakt z Wolfpackiem. Ostrzegam innych zainteresowanych.

• 2 weeks later...

Z tym ze mam maly problem... Nie moge tego sam pokazac na zdjeciach bo korzystam z netu w komorce ale chodzi o takie male cosie przy zaglowku ktore wystaja po jego obu stronach... Czy one sa skladane czy jak bo na zjeciach ktore ogladalem na forum nie widac ich wcale...

Dzieki Cinekf1 o to mi chodzilo tylko musze pokombinowac jak zrobic to w modelu :-) Mam jeszcze pytanie dotyczace uzbrojenia, czy pod naszym Jastrzebiem moge podwiesic i na koncowkach skrzydel i na zew belkach podskrzydlowych AMRAAMy?