Jump to content
Furius

Najlepsze sklepy i hurtownie

Recommended Posts

Przede wszystkim chciałbym się przywitać ze wszystkimi użytkownikami forum. Mam nadzieję że będę coraz aktywniejszy o ile czas pozwoli.

Wychodzę do was z zapytaniem o tanie sklepy internetowe ,a może hurtownie. Może uda się stworzyć kompendium wiedzy na ten temat. A może ktoś zna hurtownię w okolicach Katowic (śląskie) ?

Pozdrawiam.

Nie zapominajmy o hobby-model.pl Bardzo dobry slep i ceny zdecydowanie niższe od Moje Hobby.

temat szeroki jak rzeka

www.mojehobby.pl

www.exito.sklep.pl

www.hobby.szeroka5.pl

www.crusader.pl - wspaniały debiutujący sklep

www.hobbysta.pl

fajne sklepy

dwaj niekwestionowani liderzy jeśli chodzi o zaopatrzenie 'od ręki'

www.jadrahobby.pl

www.martola.com.pl

oraz wrocławki

www.m-zone.pl

niezastąpieni

www.hobby-model.pl - nie mozna pominąć w/s wspaniałe wyposażenie

www.izmod.pl

www.gunze.pl

www.model-hit.pl

oraz narzędzia

www.alnar.pl

i wiele innych

Muszę polecić plastmodel.pl - dzisiaj zamawiałem i świetny sklep. Brak samolotów pasażerskich, ale chemia to je to. ;)

Polecam Plastmodel nie maja wirtualnego magazynu jak to bywa w większości sklepów.

Zamawiasz to co jest na magazynie nie ma ściemy Produkt Dostępny po czym czekasz na model 6 miesięcy, bo aktualnie importer go nie ma na magazynie czy inne teksty.

A jeśli chodzi o sklepy stacjonarne ( lubię dotykać co kupuję).

Jestem z Warszawa i szukam swojego sklepu

Na razie

Bywam na

Dzielnej i

Targowej

Czy ktoś był na Broniewskiego to nowy sklep całkiem niedaleko mnie, warto się tam wybrać?

Czy ktoś był na Broniewskiego to nowy sklep całkiem niedaleko mnie, warto się tam wybrać?

Myślę, że jeśli Kolega ma blisko do tego sklepu to powinien się tam wybrać i się z nami podzielić.

Jest jeszcze przy Jagiellońskiej, obok placu Hallera w Warszawie. 1. sprzedawca mało rozmowny, ale Ten 2. z wąsami bardzo przyjemny człowiek. Wybór myślę, że spory. Jest jeszcze przy ul. Bruna 34, kawałek od stacji Metra Pole Mokotowskie, też jest spory wybór. Linki do nich: Jadar i Martola

Pozdrawiam,

JK

Edited by Guest

a dresik?

Broniewskiego dłuuuga

59a

Widziałem ostatnio reklamę ale jeszcze nie miałem okazji.

Myślę, że jeśli Kolega ma blisko do tego sklepu to powinien się tam wybrać i się z nami podzielić.

Wczoraj odwiedziłem ten sklep.

Znajduje się w piwnicy budynku z pocztą na Broniewskiego 59a.

Dla mnie jest bardzo spoko

primo blisko

2. oni zaczynają ja też

3. miła obsługa

4. jak mi żona siądzie na głowę mam gdzie spędzić czas ( 2stoły do sklejania, kanapa, fotel, telewizja, gry planszowe)

5. ZTS Plastyk, Revell, Tamiya (ale zdradził mi sprzedawca że rezygnują z tamiy i w tym tygodniu pierwsza dostawa Italieri, Mirage Hobby, Academy, Air fix, Hasegawa, i trochę miksa, bez rewelacji ilościowych , ale to dopiero początek

6. Można kupić prezent dla dzieci bo oprócz modelarstwa jest jeszcze dział zabawek edukacyjnych

7. i dostałem zaproszenie od sprzedawcy na sobotni mecz PUCHARU 6 Narodów bo mają C+ dla mnie bomba.

Nie wiem czy warto o tym pisać, ale znalazłem coś takiego:

http://www.net-s.pl

szukać pod zabawkami i dalej modele plastykowe

generalnie sklep komputerowy z elementami zabawkowo-modelarskimi.

Niektóre ceny, zwłaszcza na te droższe zestawy, mają kilkanaście, kilkadziesiąt zł niższe niż konkurencja.

Nie próbowałem. Nie wiem jak z dostępnością i kosztami wysyłki.

Nie wiem czy warto o tym pisać, ale znalazłem coś takiego:

http://www.net-s.pl

szukać pod zabawkami i dalej modele plastykowe

generalnie sklep komputerowy z elementami zabawkowo-modelarskimi.

Niektóre ceny, zwłaszcza na te droższe zestawy, mają kilkanaście, kilkadziesiąt zł niższe niż konkurencja.

Nie próbowałem. Nie wiem jak z dostępnością i kosztami wysyłki.

Z ciekawości postanowiłem sprawdzić, choć od razu zastrzegam, że w wersji z odbiorem osobistym. Wziąłem m.in. Spitfire PRXIX z Airfixa.

Czas realizacji umiarkowany - ok. tygodnia. Kontakt taki se, ale na maile odpowiadają.

Najciekawsza jest ich polityka cenowa - mają kontakt z kilkoma hurtowniami, sprawdzają która jest najtańsza doliczają kilka % marży i dają na sprzedaż. Efekt jest taki, że ceny zmieniają się niemal codziennie i wahają się +/- kilka złotych. Ogólnie - można ich raczej polecić.

Jaki jest adres składnicy modelarskiej w Warszawie? Bo słyszałem że mają też modele.

Sklep Modelarski - Księgarnia Militarna - modele plastikowe, farby modelarskie, chemia modelarska, książki i czasopisma.

Obecny adres:

Kraków

ul. Długa 5 (w bramie)

Godziny pracy:

Poniedziałek: 10:00 - 18:00

Wtorek: 10:00 - 18:00

Środa: 10:00 - 18:00

Czwartek: 10:00 - 18:00

Piątek: 10:00 - 18:00

Sobota: 10:00 - 14:00

Niedziela: Zamknięte

http://www.phantom.pl

phantom@phantom.pl

Witam, zamówiłem dosyć duży zestaw (modele oraz chemia) w sklepie http://www.plastmodel.pli mogę powiedzieć jedno - jestem bardzo zadowolony z obsługi tego sklepu jak również szybkości przygotowania i wysłania paczki (inną kwestią jest działanie Pocztex, ale jak wiadomo - to już sprawa niezależna od Sprzedawcy).

Jak dalej będzie taki szeroki asortyment w plastmodel, to macie wiernego Klienta

Michalak Krzysztof "tu_es"

Człuchów