Jump to content

[projekt grupowy] F-16

Recommended Posts

Witam

Tak sobie pomyślałem czy nie zrobić by projektu grupowego F-16.

Samolot bardzo popularny a na rynku dostępne jest dużo jego modeli.

Ja składam 16 MLU z Kinetica.

Może przyłączyło by się jeszcze kilka osób które robią 16 i był by fajny projekcik grupowy.

link do tematu w dziale projekty grupowe:

http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=120&t=34281

Czemu założyłem 2 tematy?

nie wszyscy odwiedzają dział projekty grupowe.Jest po prostu większa szansa że więcej osób zauważy projekt.

pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzenia się!

Edited by Guest
  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem za. Aktualnie na warsztacie:

• F-16B RNoAF nr 692 "Arctic Tiger", RIAT 2010;
  • F-16C Jastrząb nr 4050, Zlot Dowódców 2010;
  • F-16D Jastrząb nr 4077, Red Flag 2012.

Też jestem za projektem bezterminowym. Oprócz tych trzech rozgrzebanych "szesnastek" mam też 6 w pudłach. Poza tym temat będzie "wiecznie żywy" przynajmniej do wycofania Jastrzębi z naszego lotnictwa: będą pojawiać się nowe zestawy i nowi modelarze będą podchodzić do tematu, więc warto zgromadzić wszelką wiedzę na temat modeli F-16 w jednym miejscu i na bieżąco uzupełniać.

Witam

Projekt jak najbardziej aktualny.

Z ustaleń wynika że:

-projekt bezterminowy

-skala dowolna

-F-16 w dowolnym malowaniu i z dowolnego kraju

-W tym temacie będziemy dyskutować i wstawiać zdjęcia ten drugi temat ma zadanie tylko informacyjne że nasz projekt istnieje

jeżeli ktoś ma jakieś uwagi niech nie waha się i pisze .

pozdrawiam

Pytanie do kogo?

Moim zdaniem można to rozwiązać na dwa sposoby:

1) Utworzyć mini-projekt, gdzie warsztaty są prowadzone w tym samym wątku. Robiliśmy coś takiego (vide projekt Corsair) i całkiem fajnie wyszło. Nie wymaga to udziału moderacji.

2) Każdy zaczyna swój własny warsztat w dziale warsztatowym z prefixem np [F-16 projekt] w tytule, a jak zbierze się wystarczająca ilość wątków, to można liczyć że moderacja utworzy projekt i przeniesie tam już rozpoczęte warsztaty.

Sądzę, że jeden współny wątek będzie OK. Temat bedzie wiecznie otwarty i kto będzie chciał będzie mógł się do niego dołączyć. Z Corsair'ami zadziałało i nie było większego chaosu z nadążaniem za budową poszczególnych modeli. Kwestią otwartą pozostają galerie.

Moim zdaniem temat zrobi się zbyt duży, żeby ładować wszystko w jeden wątek. Budowa, galerie, informacje o oryginale, dyskusje - strasznie dużo tego. Zrobi się chaos i trudno będzie znaleźć coś, czego się szuka.

Witajcie, potrzebowałbym pomocy przy eFie 16 Blocku 15, a konkretnie wszelkie materiały (jako, że jestem pancerny i słabo ogarniam lotnictwo) o samolotach służących w Fuerza Aerea Venezolana chodzi mi o samoloty po modernizacji. Z góry za wszelka pomoc dziękuje