Jump to content

E 10 Trumpeter

Recommended Posts

• Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki. Trawa Polaka 6mm.

Dołożyłem trochę trawy. Przymiarka z E. Zostało dokleić kilka detali, dać kurzenie,Polakierować deskę i na dniach galeria .

P2231210.JPG

P2231212.JPG

Mam nadzieję,że kolejne warsztaty będą krótsze i nie będę was tak zanudzał .

Masz kwity na tą przeszkodę ppanc? Jeśli nie, to przynajmniej obetnij jej tą drucianą pętelkę, bo na mój gust poparty wizjami w terenie to takiego rodzaju przeszkody były wylewane na miejscu w szalunek na planie "drabinki", który układał się na powierzchni w takie charakterystyczne zęby, a nie były przywożone na miejsce ...

Diorama poza tym podoba się

Brudzenie . Nie znam się na tym totalnie więc zdam się na waszą opinię. Jeszcze się da to zmyć jak by coś. Jak zaakceptujecie to robię drugą stronę tak samo. Koła jeszcze nie ruszane.

P2241163.JPG

P2241161.JPG

Wydaje mi się mimo wszystko,że powinienem zmyć i zrobić inaczej.

Strasznie duża odległość jest między błotnikiem i gąskami i nie wiem jak to sensownie ubrudzić.

Co do zapory to jeszcze pomyślę.

Masz kwity na tą przeszkodę ppanc? Jeśli nie, to przynajmniej obetnij jej tą drucianą pętelkę, bo na mój gust poparty wizjami w terenie to takiego rodzaju przeszkody były wylewane na miejscu w szalunek na planie "drabinki", który układał się na powierzchni w takie charakterystyczne zęby, a nie były przywożone na miejsce ...

Diorama poza tym podoba się

Co do przewożenia, jeśli ząb był wylewany w pobliżu to i tak należało go przewięść w odpowiednie miejsce. Jedynie zęby forteczne były wylewane w miejscu swego przeznaczenia. Gdzieś kiedyś widziałem filmik jak T-34 przebijał się przez pas luźnych zębów i miały one w zakończeniu pętle.

Jeszcze raz spróbowałem brudzenia wanny. Chyba wyszło lepiej i tak zostanie już raczej. Zostałodokleić jeszcze narzędzia,koła na stałe wraz z brudzeniem, zwashować i ubabrać gąski. Następna aktualizacja już raczej w galerii.

P2251166.JPG