Jump to content
Piotr Kmiecik

[IN BOX] Dragon 6112 Sd.Kfz. 250 Engine w. mechanics

Recommended Posts

no, trochę mi ostatnio magazyn napuchł. ale to akurat dobrze.

jednym z pudełek, które przybyło, jest takie oto:

pndvkuju7tw7l8pfm.jpg

kupione właściwie w dwóch celach: coś musi zawisnąć na haku Bergepanther (i będzie to być może mechanik ), a poza tym - w kolejce czeka Demag D7, czyli jak wiadomo - taka 250, tylko bez skorupki

w środku więcej nawet, niż na zewnątrz sugerują. poza dwoma silnikami i wentylatorami do nich - dwa stoły warsztatowe, siedzonka (wędkarskie takie), cztery figurki mechaników (tu mały problem - trzech jest w jesienno - zimowych dwustronnych mundurkach i w rękawiczkach - jeden natomiast w podwiniętej koszuli (znaczy mu ciepło)). do tego wszystkiego przypadkiem w zestawie znalazł się "cold weather starter" czyli urządzenie rozruchowe. niestety nie jest ujęte w instrukcji, która sugeruje jedynie, że części te są niepotrzebne.

qu8uf3tef716rpyym.jpg t6coz79aqkn31pwhm.jpg

do tego wszystkiego skrzyneczki na narzędzia, same narzędzia, olejarki, jakieś puszki (po poznańsku - kanki) i takie tam...

unxh6at2u6u8tuenm.jpg vtbgeqf1b7ff30brm.jpg nqgw291dynz532v5m.jpg lrfhgqrznk51ens6m.jpg

(niestety przy większych zbliżeniach aparat odmawia posłuszeństwa i dziwne rzeczy czasem robi. o zrobieniu bardziej zdetalizowanych fotek można zapomnieć.

silniczki można zrobić w dwóch wersjach (niestety producent zapomniał o jakimś dokładniejszym opisie). w każdym razie pod blok silnika można wkleić albo coś, co wg mnie może być miską olejową, albo jakąś taką płaską podkładkę z rączką. jeśli przypadkiem ktoś z Was jest w stanie to nazwać i dokładniej opisać - byłbym wdzięczny.

wg. mnie to jeden z mechanikow nie pasuje do reszty bo trzech ubranych jest w kurtki a ten czwarty w letnie ciuchy ale to tylko wg. mnie....(moze sie myle)

wg. mnie to jeden z mechanikow nie pasuje do reszty bo trzech ubranych jest w kurtki a ten czwarty w letnie ciuchy ale to tylko wg. mnie....(moze sie myle)

A według mnie mechanik jest odpowiednio ubrany. Postaw się w jego sytuacji, a przekonasz się że kurtka krępowałaby ruchy. Poza tym mechanika " letnika" można dać w oprawie letniej