Skocz do zawartości

Czołg Lekki T-70M MiniArt 1/35


Konrad C

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie pokibicuję . Masz zamiar dorobić brakujące spawy? Bo trochę ich brakuje, na przodzie i bokach wanny oraz na wieży. Jeżeli tak to szczerze polecam warsztat Piotra , widoczne są miejsca gdzie trzeba je dorobić, albo poprawić-sam robiąc swoją tetke wzorowałem się na tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pokibicuję . Masz zamiar dorobić brakujące spawy? Bo trochę ich brakuje, na przodzie i bokach wanny oraz na wieży. Jeżeli tak to szczerze polecam warsztat Piotra , widoczne są miejsca gdzie trzeba je dorobić, albo poprawić-sam robiąc swoją tetke wzorowałem się na tym wątku.

 

Warsztat widziałem. ;)

 

Ciekaw jestem w jakiej hurtowni sprzedali Ci wolny czas .

 

 

Zasiadam i podziwiam.

Jakie malowanie przewidujesz?

 

Jakieś białe ale jak ktoś ma kwinty na białego teciaka z orzełkiem to nie pogardzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem zakupić metalowe błotniki aczkolwiek nie nastąpi to na dniach bo mam małe kłopoty finansowe, musiałem posprzedawać większość rozbebranych projektów.

Jak na razie czołg prezentuje się następująco, postanowiłem także zrobić zimowy kamuflaż metodą na farby emaliowe (kiedyś na nią wpadłem podczas robienia kamuflażu na edseku) ale do tego jeszcze długa droga.

Fajnie by było, gdybym znalazł jakieś schematy/fotki T-70M w zimowym wdzianku z orzełkiem.

 

 

dsc01530te.jpg

dsc01528m.jpg

dsc01529cfh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, gdybym znalazł jakieś schematy/fotki T-70M w zimowym wdzianku z orzełkiem.

 

Nie znajdziesz takowych Konrad.

 

Tutaj masz za to świetnie wykonane zimowe kamo.

Może Cię zainspiruje;

 

http://www.network54.com/Forum/110741/thread/1303159464/T-70+M,+Miniart,+1-35.+W.I.P.+(Only+the+tracks+remain)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tego teciaka.

 

Baszta kanciasta prawie, że gotowa. Od siebie wymodziłem gniazdo anteny i antenę a także uchwyty desantowe. Rozwierciłem otwór strzelniczy i wytoczyłem zaślepkę do niego.

 

dsc01533e.jpg

dsc01531lq.jpg

dsc01532vm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Chociaż już nie modeluję postanowiłem zrobić sobie ostatni model którym będzie T-70.

Zwracam się do Was z prośba o pomoc w rozpoznaniu fototrawionych błotników które będą pasowały do T-70 z wersji późnej.

Wiem, że te na dole są do wczesnej wersji ale nie znalazłem do późnego a te z pierwszego linku są bardzo podobne do zestawowych. Mogę kupić te pierwsze pomimo tego, że są do wersji wczesnej?

 

http://www.mojehobby.pl/products/T-70M-early-bended-fenders-MIA.html

http://www.mojehobby.pl/products/T-70M-early-rounded-fenders-MIA.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste błotniki wydają się bardziej reprezentatywne.Półokrągłe kojażą się bardziej z wcześniejszym T70 (bez M).

 

pzdr

mrcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja "premium" z dodatkowymi blaszkami ?

Też robiłem ten model, przyjemny aczkolwiek kruszynka z niego ;-)

 

Tak.

 

Czyli mam brać te:

 

http://www.mojehobby.pl/products/T-70M-early-bended-fenders-MIA.html

 

Dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest amelinium!

 

Musisz mieć farbe amelinową bo inaczej nie pomalujesz.

to ciekawe co piszesz pierwsze słyszę

a podkład nie wystarczy?

 

 

A no bo to kiedyś był taki film

 

Konrad nie będziesz dorabiał brakujących spawów na wieży?

 

100_0411-1.jpg

 

100_0398-1.jpg

 

Raczej nie, nie mam czym i nie wiem jak. Ale zrobię fakturę odlewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.