Skocz do zawartości

Zapowiedzi i nowości ZVEZDA


jakub97

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, chorąży napisał:

Jest już do kupienia "Bumerang" Zvezdy. Oglądam zawartość. Mistrzostwo świata, bez zbędnych podziałów podzespołów, bez nadlewek. Cena w granicach 120 zł. Rewelacja na poziomie poprzedniego ich Kamaza czy Teciaka, deklasują "kitajców" ... Jest ktoś, kto zaczął "to" już dłubać ?

 Jak to "oglądam zawartość " ?   Oglądałeś i nie kupiłeś ?  Napraw błąd. Wróć do sklepu i kup go. Nalegamy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chorąży napisał:

Jest już do kupienia "Bumerang" Zvezdy. Oglądam zawartość. Mistrzostwo świata, bez zbędnych podziałów podzespołów, bez nadlewek. Cena w granicach 120 zł. Rewelacja na poziomie poprzedniego ich Kamaza czy Teciaka, deklasują "kitajców" ... Jest ktoś, kto zaczął "to" już dłubać ?

Zvezda poprawiła jakość, a cenowo trafia w polskie portfele... Tylko pogratulować! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kupiłem, dlatego zmieniają się moje modelarskie plany  :)  jak żonie przejdzie "okres przedświąteczny" to zaczynam sklejać :)

Porównywałem Kamaza "Mustanga" z Meng Kraz 6322 mimo, że kraz jest świetny to Zvezda jest dużo lepszy, a 'Bumerang" deklasuje oba. Zaleta jak dla mnie, zrezygnowali z "pierdół" osobno a odlali je z większymi elementami, więc nie muszę "bawić się" z z kompletnie zbędnymym podziałem (sztuka dla sztuki), Jak dla mnie to idealny podział, model rewelacja :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z "netu" wynika, że jakaś partia przechodzi testy w jednostkach i to podobno "gdzieś na Kaukazie" . Liczyłem na Syrię (wzorem Terminatora) , ale nie udało się nic na ten temat znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chorąży napisał:

Z "netu" wynika, że jakaś partia przechodzi testy w jednostkach i to podobno "gdzieś na Kaukazie" . Liczyłem na Syrię (wzorem Terminatora) , ale nie udało się nic na ten temat znaleźć.

Terminatora wysłali do Syrii..? Masz jakieś zdjęcia tegoto w warunkach bojowych..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mandrivecs napisał:

Terminatora wysłali do Syrii..? Masz jakieś zdjęcia tegoto w warunkach bojowych..?

Mam, marne bo marne ale są. Kilka z pokazu dla Prezydenta Al-Assada i chyba 3 z postoju podczas obsługi. Była tam druga wersja terminatora z obudowanymi wyrzutniami rakiet. Był wyposażony w dodatkowe osłony ppanc w formie "plecaków" dołączonych do burt.Malowanie "pudełkowe" Zvezdy wielobarwne z ostrym przejściem kolorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
5 godzin temu, filipsg napisał:

A co tak odróżnia sowiecką wersję od Shermanów III 2. Korpusu? Gąski są nietypowe, ale chyba kojarzę kilka zdjęć polskich shermanów z takimi...

Inny (późny) kadłub - a dokładniej kąt nachylenia przedniej płyty pancernej i wynikające z tego umiejscowienie włazów kierowcy i pomocnika

Edytowane przez gajowy z wąsami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, filipsg napisał:

A co tak odróżnia sowiecką wersję od Shermanów III 2. Korpusu? Gąski są nietypowe, ale chyba kojarzę kilka zdjęć polskich shermanów z takimi...

Polskie shermany to produkcja do mniej więcej 1943 r. Ruskie to mniej więcej 1944/45

Różnice - tak jak w autach osobowych - inny rocznik i już inaczej wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.