Jump to content
panzer_lehr

Modelarnia w Elblągu

Recommended Posts

Cześć,

Mając na uwadze, to że wielu kolegów z Elbląga i okolic, często zagląda na modelwork.pl ,a chcieli by uczestniczyć w zajęciach modelarni, dzielić się swoim modelarskim doświadczeniem i spotkać się z kolegami po "fachu", pozwalam sobie wkleić link do strony.

http://www.portel.pl/artykul.php3?i=61796

W imieniu swoim i kolegów modelarzy, zainteresowanych serdecznie zapraszam.

BUDYŃ

powodzenia chłopaki, oby odzew był jak największy.

Budyń gratuluje, informacje pozwoliłem sobie umieścić też na naszym forum, może kiedyś zrobię o was nawet artykuł - ale to muszę Elbląg odwiedzić aby nie fantazjować

ale to muszę Elbląg odwiedzić aby nie fantazjować

Nie tam żebym się wpraszał!! powodzenia chłopaki!

Nie muszę... zaproszenie jak pamiętam mam

Panowie,

Robimy modelarnie, żeby zagonić trochę dzieciarnie do robienia czegoś innego, poza wpatrywaniem się w ekran monitora. Chcemy też, przy modelarni zorganizować trochę "chłopaków", mam nadzieję, że Panie, które modelują się znajdą, żeby móc się spotkać, pogadać, podzielić się tym co o modelarskim rzemiośle wiemy, żeby się poznać, zintegrować środowisko w E-gu i okolicach.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych. Ja niestety w dniu otwarcia nie będę mógł być obecny, sprawy zawodowe, ale w czwartek już jestem. Obiecuję napisać kilka słów jak poszło po wszystkim, a w niedalekiej przyszłości, raz na jakiś czas napisać, co się dzieje, co robimy, kto przybył, lub kto ubył.

Co do zaproszenia, Wojtek, w każdej chwili, ale cytując p. ministra z filmu S.Bareji "MIŚ" - ale najpierw zadzwoń - więc jak coś to czekam.

Tomek, co do wystawy, myślimy o tym bardzo intensywnie, mamy już wszystko prawie poukładane (w teorii), teraz tylko czekamy na dogodny termin i sponsorów...termin pewnie nie problem, ale z tym drugim, to się zobaczy.

W każdym bądź razie, nie rezygnujemy, tylko działamy.

Dzięki za dobre słowo i do usłyszyska.

BUDYŃ

...

Co do zaproszenia, Wojtek, w każdej chwili, ale cytując p. ministra z filmu S.Bareji "MIŚ" - ale najpierw zadzwoń - więc jak coś to czekam.

Spokojnie, dam znać

Może przy okazji wyjazdu do Olsztyna