Jump to content

Regulamin


karambolis8
 Share

Recommended Posts

1 W projekcie może wziąć udział każdy użytkownik forum "Modelwork".

2 Prace nad modelami można rozpocząć 14 grudnia 2012, a termin trwa do 14 kwietnia 2013. Wątek można założyć wcześniej w celu rozpoczęcia dyskusji i otrzymania pomocy na dany temat.

*Po rozpoczęciu projektu termin nie będzie poddawany żadnym negocjacjom.

3 Model biorący udział w konkursie nie może być wcześniej zaczęty!

4 W projekcie mogą brać udział pojazdy(cywilne i wojskowe),samoloty i dioramy w różnych skalach.

5 W pierwszym poście wątku warsztatowego musi znaleźć się zdjęcie/grafika konkretnego obiektu/scenki które zostaną jak najbardziej szczegółowo oddane przez wykonawcę łącznie ze wszystkimi zniszczeniami, brudem i dodatkowym wyposażeniem widocznym na zdjęciu.

6 Każdy pojazd,samolot musi mieć podstawkę będącą dokładnym odzwierciedleniem podłoża widzianego na zdjęciu wzorcowym.

7 Każdy uczestnik musi prowadzić obfotografowany warsztat

8 Pierwszym zdjęciem w galerii musi być zdjęcie na którym się wzorował uczestnik, a następne modelu/scenki z jak najdokładniej oddaną perspektywą ze zdjęcia wzorcowego, a dopiero potem resztę zdjęć.

9 Tydzień po zakończeniu projektu forumowicze wybierają trzy najładniejsze ich zdaniem modele/dioramy. Ankieta potrwa do 28 kwietnia 2013.

10 Wszystkie warsztaty i galerie muszą się znaleźć w wyznaczonym dziale w terminie przedstawionym powyżej aby były brane pod uwagę w ankiecie.

11 Modele i relacje z budowy nie spełniające regulaminu nie będą brane pod uwagę w głosowaniu końcowym, ale nie zostaną usunięte z projektu

12 Każdy uczestnik ma obowiązek zapoznać się z powyższym regulaminem

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.