Skocz do zawartości

IS-2m ChKZ Dragon 1/35 +Eduard i RB


Mirek66

Rekomendowane odpowiedzi

No i pomalował się malowałem farbkami Vallejo ,cały model 71017 potem dodałem do rozjaśnienia 71081 i na końcu do tej mieszanki dodałem jeszcze parę kropel białego .

Jak wyszło oceńcie sami .

 

imgp9265.jpg

imgp9274w.jpg

imgp9275u.jpg

imgp9277s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam .

Pokażę żeby nie było że się nic nie robi długo to się ciągnie ale miałem kalki Armo i okazało się iż cyfry maja wysokość 11 mm a powinny mieć około 9 spora różnica dlatego zamówiłem teraz TORO może będą lepsze.

Co do spawów stażysta spawał dobrze że dziury nie wypalił

Po położeniu połysku model nabrał mocno żywego koloru ale to się przygasi .

Model IS-a wydaje się duży ale gdy go porównamy z konkurentem to już taki duży nie jest :

dscn1731i.jpg

dscn1730l.jpg

dscn1729e.jpg

dscn1728e.jpg

Wszelkie uwagi mile widziane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osłony wydechów koniecznie przemaluj na kolor kamuflażu, bo wygląda to fatalnie. Przecież to była potężna, stalowa odkuwka z grubej stali pancernej i nie może od tak sobie przerdzewieć jak zwykła blacha na rurze wydechowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Model IS-a wydaje się duży ale gdy go porównamy z konkurentem to już taki duży nie jest

 

Ale od tygryska na pewno ładniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Janusz zało9ganta mam tylko jednego desantu naszego nie doszukałem się także jak dokupię kukiełki Tamki to dorzucę .

Przemalowane .

Czy ładniejszy od tygryska rzecz dyskusyjna zobaczmy jak skończę dwa .

Na razie tyle poczyniłem : kalki położone oraz dwa washe z umbry palonej coby podkreślić lekko detal .

Teraz zrobię lekką biedronkę i obicia jak zrobię to przedstawię do oceny

Na obecną chwilę tak to wygląda :

 

dscn1789u.jpg

dscn1790g.jpg

dscn1793hy.jpg

dscn1795hi.jpg

dscn1796t.jpg

dscn1798o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe koledzy post u mnie to i pasy równiutkie ale będą trochę poszarpane i z zaciekami .

Kolorek jeszcze się trochę zmieni po filtrach zielonych ale nie chcę za mocno cudować .

Janusz rzuć okiem na pw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował koledzy

Co do modelu to tak jakby prace olejami zakończone ,rozszalałem się trochę teraz model odłożę na 3 doby do całkowitego wyschnięcia i prysnę matem a następnie pigmenty oraz pastele .

Na razie to wszystko , wszelkie sugestie mile widziane gdyż więcej oczu to i babola łatwiej wyłowić .

 

dscn1805q.jpg

dscn1806z.jpg

dscn1808c.jpg

dscn1809g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, jak to u Ciebie, Twój styl = miód dla oczu

Powiedz mi tak bo jestem ciekaw, paski pryskałeś po zamaskowaniu taśmą, a potem "znierównywałeś" i dodawałeś zacieki farby, jak to robisz, że Ci tak ładnie wychodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podziękował .

Krzysiu najpierw taśma jak widać w poprzednim poście potem resztkami zielonej farby pędzelek i krzywizny no i biała olejna co by można było zmyć jak niedobrze zacieki .

To w zasadzie tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.