Jump to content

DOUGLAS DAUNTLESS SBD-2 TRUMPETER 1/32


Recommended Posts

Witaj model przypadł mi do gustu, merytorycznie się nie wypowiem bo na temat tego samolotu moja wiedza jest znikoma, malowanie fajnie wyszło obicia też, brakuje mi tu trochę więcej zdjęć silnika bo widzę że piękna robota , kokpit mało można powiedzieć bo mało zdjęć ale fajnie wygląda, ciągniczek super teraz jakąś podstawkę musisz zrobić i foty w plenerze, brakuje mi tu do smaku obić na łopatach śmigła, no a maski jak już napisałeś że własnej roboty to pięknie wyszły Gratulacje udanego modelu. Mam tylko nadzieję że ktoś wyrazi jeszcze jakąś opinie bo z tego co widzę gdzie nie napisze to dyskusja się kończy :/. Jeszcze raz gratulacje i czekam na podstawkę.

Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Pamiętam, ten model, był chyba na festiwalu w Kołczygłowach. Wygląda świetnie, a na żywo jeszcze lepiej, tak samo jak Zero z którym stał skrzydło w skrzydło, zresztą wyszły z pod Twojej ręki. Gratuluje świetnych modeli.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.