Jump to content

E 10 Trumpeter 1:35

Recommended Posts

Witajcie. Chciał bym przedstawić wam ostatnio ukończoną pracę . Jest to E 10 od Trumpetera. Model przyjemny choć bez ingerencji polistyrenu i wymiany gąsek na friule się nie obeszło. Spasowanie podwozia słabe,trzeba było sporo szapchlować. Góra bardzo ładnie się składała. Wymieniłem tłumnik na własnej roboty. Warsztat można obejrzeć tutaj

http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?f=87&t=34512

Podziękowania dla wszystkich wypowiadających się w temacie oraz dla Piotra,którego niemiłosiernie męczyłem na pw .

Antena przekrzywiła się podczas zdjęć (już jest poprawiona).

P3041835.JPG

P3041844.JPG

P3041839.JPG

P3041841.JPG

P3041850.JPG

P3041847.JPG

P3041853.JPG

P3041856.JPG

Model był na festiwalu w Bytomiu gdzie ku memu zdziwieniu otrzymałem 3 medale (kubel,pzII) i w tym właśnie E 10 . Dziękuję za wyróżnienie.Motywuje to do dalszych starań.

Gratulacje Grzesiek udanego modelu i nagród. A ty mi ciągle mówisz że nie masz umiejętności. Bierz mi się tu zaraz za Valentine albo Pz.kpfw.III które rozgrzebałeś.

Szkoda że go bardziej nie pobrudziłeś na górnych pływach taki zbyt czysty się wydaję, podoba mi się styl malowania i wypłowienia. Czysto zbudowany, na prawdę dobrze sobie poradziłeś wielki + ode mnie

Ładny chrabąszcz. Tak jak przedmówcy, mi również bardziej by pasowały nieco więcej styrana góra, bo teraz znacznie odznacza się od brudnego podwozia. Poza tym jest bardzo dobrze

Świetna robota, warto było czekać na taki koniec . Szczególnie podoba mi się faktura podstawki, ziemia wygląda jak prawdziwa, super .

Dziękuję wszystkim za pozytywne komentarze . Cieszę się,że model się podoba. Co do brudzenia to jestem jeszcze za słaby na mocniejsze ale mam nadzieję,że w przyszłości będzie mi się lepiej pracowało z pigmentami .