Jump to content

Su-22 UM3-K Eduard/Ciro 1:48

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ufffffffff!!!!!!!!! Po kilkugodzinnym bezdechu podczas konpemplacji zajedwabistości Twojej pracy wreszcie złapałem oddech, ale to na żądanie rodziny, dla której moja sinofioletowa z braku tlenu facjata była nie do zniesienia...

No to ja zbieram zabawki i przestaję bawić się w sklejanie modeli...

Gratulację !!!!

Piękne wykonanie , totalnie brak słów

Życzę powodzenia w kolejnych projektach.

Grzegorzu, gratulacje. W Twoim modelu podoba mi się to, że jest kompletny, tzn. nie ma rozdźwięku co do poziomu wykonania poszczególnych etapów. Duże brawa za:

- trudną bazę w postaci konieczności łączenia kilku zestawów;

- czystość i precyzję montażu;

- duży zakres przeróbek i wkładu własnego;

- pięknie wykonane malowanie, tym trudniejsze że Tygrys ma w sobie masę pułapek i jego wykonanie bez "przekolorowania" jest chyba najwyższą szkołą;

- pomysłową podstawkę (tu prosiłbym o parę słów co do wykonania cienia)

Pozdrawiam - Mikołaj

Bardzo dziękuję za wszystkie uwagi.

Cieszę się, że model się podoba. Choć na pewno coś tam można by jeszcze zrobić lepiej.

Pomysł z cieniem narodził się dość nagle, samo wykonanie było tak szybkie, że może nie do końca przeanalizowane.

Sam cień robiłem w ten sposób, że, na kartce papieru ustawiłem model, i w odległości ok 1 m. nad nim z lekkim przesunięciem w bok zawiesiłem małą latarkę. Nie wiem czy to dobrze, ale latarka miała dość duże skupienie światła. Potem obrysowałem cień na karteczce, zdjąłem model, wyciąłem skalpelem, co nie potrzebne i przykleiłem na podstawce, pomalowałem, i taki jest efekt tego działania.

Eeeeee, wygląda jak kazdy Twój

czekam aż pobijesz Sam Siebie.

A tak naprawde chyba najlepszy z Twoich modeli. Gratuluję i czekam na coś w moich realiach

Grzegorz, myślę że możesz być z siebie bardzo zadowolony. Chyba żaden model, który nie ma F-14 w nazwie, nie wzbudził takiego uznania wśród polskich tomkaciarzy ;) Moje zdanie znasz, choć teraz model faktycznie wygląda jeszcze lepiej niż w Bytomiu. Oby tak dalej, no i czekamy na Tomcata. Pamiętaj, obiecałeś się za niego kiedyś zabrać, a ja obiecałem pomoc merytoryczną. Podtrzymuję

Dziękuję wszystkim za opinie i uwagi. To zawsze daje kopa do dalszej lepszej pracy.

Dziękuję za uznanie i nominację do fotki tygodnia.

Nawet nie zwróciłem uwagi, że faktycznie zostałem postawiony do raportu przed szykiem grupy Tomcatsky.

Marcinie wiesz, że F-14 na pewno będzie, ale muszę do niego dorosnąć.

Może w ramach odpoczynku od następnego Su?

Przepiękny...Model nie jest łatwy, więc cieszy fakt, że prowadziłeś wątek warsztatowy. Z pewnością pomoże to wielu osobom chcącym zabrać się za ten temat w przyszłości. Ciężko jednak będzie komukolwiek zbliżyć się do takiego efektu.

Gratuluję