Jump to content

Recommended Posts

Witaj. Krater do poprawy.Wygląda to jakby tam walnął meteoryt. Jak chcesz to mogę Ci podrzucić parę zdjęć kraterów po bombach. Kibicuję.

Przepraszam,bo się nie znam ale wydaje mi się,że budowa barykady miała sens tylko w miejscach,których nie dało się tak łatwo objechać i zmuszała do ataku frontalnego np. między budynkami tutaj masz całkowicie wolną przestrzeń na boku.

W sumie Grzegorz ma rację, taki czołg w Twojej scenie może spokojnie ominąć barykadę, rozwalić ten mały murek wzdłuż ulicy i objechać obok. Barykada w takim miejscu mija się z celem, również moim zdaniem.

Fakt, barykady oparte na samych płytach były równe co dawało im stabilność. Może źle się wyraziłem, chodziło mi bardziej o urozmaicenie tej "chodnikowej" barykady innymi elementami, takie też można na fotkach spotkać.

Ale to tylko takie moje niewinne podpowiadanie z boku którego można posłuchać albo nie. Też zaczynam pracę nad diorama z barykadą (tyle że w 1/35) i sporo ostatnio o nich (barykadach) myślę... Przeglądam różne zdjęcia, szukam koncepcji na moją własną, będzie na bank bardziej chaotyczna niż ta Kolegi co nie znaczy, że ta tutaj jest zła ;) Podtrzymuję deklarację kibicowania

Hmm, z której strony jest przód barykady? Jeżeli obrońcy maja "stać" za tymi gruzami, a nie za ścianą z płyty, to sorry, ale to jest BABOL.

a tak z ciekawości czystej - gdzie toczy się akcja? bo Tygrysy wielu okazji do spotkań z barykadami nie miały chyba...

a tak z ciekawości czystej - gdzie toczy się akcja? bo Tygrysy wielu okazji do spotkań z barykadami nie miały chyba...

Nad miejscem jeszcze się nie zastanawiałem, prawdopodobnie będzie to gdzieś na zachodzie może Francja.

Witam

piętra budynku, czyli płyty trzeba było zrobić z dwóch kawałków plastiku poszczerbione na obrzeżach , a jedynie w środek wsadzić co jakiś czas drewniany kształtownik o przekroju kwadratowym, przestrzeń między plastikowymi imitacjami pięta a kształtownikami wypełniasz masą a`la szpachlówka albo lepiej dwuskładnikową. W ten sposób szybko masz imitację fragmentu piętra na które i tak będziesz dawał jakiś gruz. Ja tak teraz robiłem z fragmentem kamienicy z Warszawy do scenki z Kubusiem. Kibicuję