Jump to content
Paweł Czarnocki

Zapowiedzi i nowości TAKOM

Recommended Posts

22 minuty temu, OLO napisał:

Zastanawia mnie jedno niemieckie (hitlerowskie), angolskie ,hamerykańskie ,kitajców czy ruskie pojazdy papierowe to same ochy i achy a jak nasza rodzima sklejka ma doczekać się modelu to zaraz problem . Wytłumaczcie mi jedno jaka jest różnica że tamte dobre a te nie . Mam nadzieję że w 72 też go za niedługo wypuszczą pozdrawiam OLO.

Wieczne KOMPLEKSY I malkontenctwo!

On jest na podwoziu CV90. A dlaczego w sumie nie ma być takiego pojazdu? Fajnie wygląda przynajmniej i w pewnym momencie zrobił naprawdę furorę na świecie :)

Pozdrawiam
Krzysiek

• Thanks 1

16 godzin temu, OLO napisał:

Zastanawia mnie jedno niemieckie (hitlerowskie), angolskie ,hamerykańskie ,kitajców czy ruskie pojazdy papierowe to same ochy i achy a jak nasza rodzima sklejka ma doczekać się modelu to zaraz problem . Wytłumaczcie mi jedno jaka jest różnica że tamte dobre a te nie . Mam nadzieję że w 72 też go za niedługo wypuszczą pozdrawiam OLO.

No właśnie, myślałem że nerdy raczej będą kręcić śmigłem nad obrazkiem jak było z Rosomakiem czy TKS, a tu hejt.

Moim skromnym zdaniem za wydaniem modelu  tej makiety przeważył jej futurystyczny wygląd. Nigdy nie kręciły mnie te wszystkie "Papier Panzery" czy inne prototypy . Jak dla mnie to powinni się raczej skupić na wydawaniu pojazdów, które były produkowane seryjnie ,jest tyle świetnych wydanych tylko w żywicy pojazdów np. Skot , FUG  czy chociażby nasze Stary 660 czy 266 , a z innych np. 2S4 Tulipan  czy  np. stacje radarowe lub inne pojazdy specjalistyczne jak czołgi mostowe, pojazdy ewakuacyjne , na szczęście bardzo powoli zaczyna się to zmieniać, gdzie jak zwykle szlaki przecierają niezawodne chińskie ludziki :mrgreen:. Pozdr. A.

19 godzin temu, OLO napisał:

Wypraszam sobie, ja w ogóle nie rozumiem modelarstwa opartego o takie konstrukcje, niezależnie od kraju pochodzenia 😉 

• Like 1

10 godzin temu, krzy65siek napisał:

On jest na podwoziu CV90. A dlaczego w sumie nie ma być takiego pojazdu? Fajnie wygląda przynajmniej i w pewnym momencie zrobił naprawdę furorę na świecie :)

Pozdrawiam
Krzysiek

Mnie też się podoba... Połowa świata modelarskiego jest w stanie uwierzyć, że pracujemy nad czymś takim... 

Jak to mawiał nasz były minister obrony - przypadek? - nie sądzę!

No i jest okazja zrobić model bardziej realistyczny od samego obiektu.

OLO napisał:

Zastanawia mnie jedno niemieckie (hitlerowskie).... bo wszystko co niemieckie itp.jest naj,naj, podobno groszek niemiecki jest wielkosci polskiego arbuza, a jak smakuje...  od dawien dawna mamy problem gdy cos zrobimy ,pokazemy. Wtedy znajduja sie pseudo specjalisci , eksperci znajacy sie na wszystkim ktorzy potrafia tylko krytykowac , narzekac, nie tak dawnym przykladem jest historia Rosomaka , gdy podano do publicznej wiadomosci zakupiono licencje na jego produkcje. Pozniejsze ( i do chwili obecnej ) problemy to juz  dzielo naszych poltykow i nie dojrzalych wodzow

3 godziny temu, push-up78 napisał:

To tylko potwierdza to co napisałem.CIĄGLE MAMY KOMPLEKSY i malkontenctwo.

Zgadzam się z Tobą w 100%. Napiszę jeszcze raz, połowa zainteresowanych jest w stanie uwierzyć, że dysponujemy takim uzbrojeniem. Kartonowe czołgi już raz przyniosły efekt, więc każdy sposób dobry hehe... Niech wyjadą jeszcze pierwsze zmodernizowane Leopardy 2 Pl, to też poproszę model..!