Jump to content
Thomas69

Re: Drone MQ-9 REAPER 1/72 italeri

Recommended Posts

Witam wszystkich i zapraszam do galerii, Drone MQ-9 REAPER 1/72 z stajni ITALERI .

Koszalin2013455_zps4fdd88f1.jpg

Koszalin2013454_zpsf9d102f6.jpg

Koszalin2013453_zps797388b3.jpg

Koszalin2013452_zpsafaf18e3.jpg

Koszalin2013449_zpsdfd8fcc5.jpg

Koszalin2013448_zps9a1b1dd9.jpg

Koszalin2013447_zps417128da.jpg

piękny dron. Jak duży jest w porównaniu z myśliwcami z 2 WŚ?

Model wygląda bardzo ładnie. Część gwiazd jest jednak chyba naniesiona niepoprawnie...

Z gwiazdami na płatach przyznaje jest błąd po winne być odwrotnie ,sugerowałem się instrukcją dopiero po naklejeniu sprawdzałem z zdjęciami ,i dopiero zobaczyłem błąd .Ale było już po ptakach.

Mam zamiar to poprawić szukam kalek takiego samego kroju ,może ktoś ma na zbyciu bardzo bym był wdzięczny.

Na kadłubie jedna też do zmiany. Przejrzyj zdjęcia co do obecności znaku na płacie w ogóle. Ale model sam w sobie elegancki

sugerowałem się instrukcją
Instrukcja jest poprawna jeśli idzie o kierunek gwiazdek, nieładnie tak zwalać na Italeri!

Gdybyś robił jeszcze kiedykolwiek amerykański samolot to warto pamiętać że "dziubek" gwiazdy jest do góry na kadłubie, natomiast do przodu na skrzydłach.

Poza tym wykonanie modelu jest naprawdę ekstra i bardzo mi sie podoba! Z zainteresowaniem czekam na kolejne Twoje modele, Thomas!

piękny dron. Jak duży jest w porównaniu z myśliwcami z 2 WŚ?

Wskali 1/72 ma roz.28cm , dłu 16 cm , wys 5,5 cm możesz sobie porównać .

Przeprasza Panowie wykasowałem zdjęcia z biblioteki ,nie zdawałem sobie sprawy że w ten sposób znikną z Forum .Są już przywrócone do biblioteki ,tylko jak to zrobić żeby wróciły na forum na swoje miejsce ,czy to jest możliwe .Czy trzeba nowy post .

Gwiazda na lewej stronie kadłuba i na prawym skrzydle sa odwrotnie. Przy tak fajnej jakosci to jak strzał w stopę.

Gwiazda na lewej stronie kadłuba i na prawym skrzydle sa odwrotnie. Przy tak fajnej jakosci to jak strzał w stopę.

Trzeba czytać, nie tylko obrazki oglądać.

Z gwiazdami na płatach przyznaje jest błąd po winne być odwrotnie ,sugerowałem się instrukcją dopiero po naklejeniu sprawdzałem z zdjęciami ,i dopiero zobaczyłem błąd .Ale było już po ptakach.

Mam zamiar to poprawić szukam kalek takiego samego kroju ,może ktoś ma na zbyciu bardzo bym był wdzięczny.

KRZYSZTOFEM KOLUMBEM to TY nie jesteś ,nic odkrywczego nie odkryłeś .Zapomniał jak wół cielęciem był ,troszkę pokory zanim coś się napisze .

Zapewne Ty się pokora wykazałeś przy 20 postach i jednym modelu. Gratuluję Oby tak dalej Właśnie dzięki takim komentarzom nie jestem "Cielęciem" W sumie moge juz nic nie pisać, baw sie dobrze

Nie wiedziałem ze ilość postów jest tu miarą wyższości , nie zarejestrowałem się tu po to żeby prowadzić z kimś prywatnych wojenek .Tylko w spół żyć w zgodzie z innymi na Forach , ale jak się nie widzi swojego czubka nosa to inna sprawa ,jak uraziłem to przepraszam .I nie pisz więcej będzie dobrze ,i przemyśl pewne sprawy zanim z kogoś się chcesz pośmiać ,bo to nie ten adres i nie ładnie.Sam nie jesteś bezbłędny , to na tyle amen .

Ale jak widze kolega się z ciebie nie śmieje tylko stwierdza ,że troche szkoda ,że przykleiłeś gwiazdy źle w żartobliwy sposób .

Jeśli temat kalek nadal aktualny to chętnie pomożemy.

Możemy wydrukować dowolne kalki.

W przypadku zainteresowania prosimy o wiadomość na PW.