Jump to content
gorlock

M4A1 Grizzly 1:35

Recommended Posts

Witam!

Model gotowy. Dawca organów to Dragon 6048. Oblaszkowany tu i ówdzie produktem Parta i własnym, lufy RB, gąski i koła napędowe - Friul. Brudzenie delikatne produktami AK/Mig/Vallejo. Dorobiona część spawów, lecz nie wszystkie. Faktura na wieży wykonana specyfikiem True Earth. Zdjęcia dość słabe (mdłe) niestety, ale już nie miałem siły walczyć ze swoim pseudo aparatem.

dsc01599bz.jpg

dsc01694c.jpg

dsc01697b.jpg

dsc01705ca.jpg

dsc01645x.jpg

dsc01699bd.jpg

dsc01604i.jpg

dsc01689nd.jpg

Edited by Guest

Fajny "Golas". Bardzo mi się podoba, wygląda jak prawdziwy, bardzo fajnie się komponuje razem z podstawką. Super robota.

super praca, rzeczywiście jak prawdziwy. jedyne co mi się nie widzi to te srebrne rolki ale to już było omawiane w warsztacie.

Napisz mi proszę co to za typ gąsienic bo nie mogę skojarzyć

Są to gąsienice produkcji kanadyjskiej, używane takze w Sextonach. Co do rolek faktycznie niepotrzebnie "starłem" całe ich boki do gołego metalu bo nie mogły się stykać całą powierzchnią z zębami gąsienic.

Są to gąsienice produkcji kanadyjskiej, używane takze w Sextonach. Co do rolek faktycznie niepotrzebnie "starłem" całe ich boki do gołego metalu bo nie mogły się stykać całą powierzchnią z zębami gąsienic.

dzięki swoją drogą fajne te gąski

Świetny model - faktura powierzchni i sposób jej malowania to coś absolutnie genialnego. Troszkę szkoda, że scenograficznie to taka zimna maszyna, z pozamykanymi wszystkimi włazami i wizjerami, jednak to kwestia oceny konwencji modelu, a nie jego wykonania. Gratulacje.

Pozdrawiam. Robert.

Model wykonany naprawde na wysokim poziomie ale sam nie wiem czego mu brak.

Wieza wymiata,wanna tez.Moze faktycznie oko przyzwyczajone do objuczonych Shermanow mowi ze warto by zadac cos na zad tejze maszyny.

Pozdro.

Gratulacje!

Realistyczne brudzenie i wielka dbałość o szczegół...

Mam pytanie o reflektory na przednim pancerzu.... Czy to "srebrzanka"? Czy wstawiałeś "szkiełko"?

Bo zdjęcie nie daje jednoznacznej odpowiedzi...

Przepraszam... nie śledziłem ostatnich postów warsztatu...

Pozdrawiam!

Czy to "srebrzanka"? Czy wstawiałeś "szkiełko"?

To tylko srebrzanka z Revella psiknięta jeszcze glossem

Muszę przyznać podoba mi się i to bardzo. Wrażenie robią świetnie dobrany i zróżnicowany kolor bazowy, delikatne ślady eksploatacji, sposób w jaki zrobiłeś gąsienice oraz ładnie wyeksponowana faktura stali. Do gustu przypadł mi także poligonowy wygląd pojazdu (brak oznaczeń i pakunków). Jedyny minus to światła, zupełnie nie pasują do reszty modelu.

Misiak super. Ale mnie bardzo podobają się zdjęcia. Czy możesz napisać coś o nich tzn. jakim aparatem robione, obiektyw, ustawienia: czas, przesłona itp. Przyjemnie pooglądać takie foty

jakim aparatem robione, obiektyw, ustawienia: czas, przesłona itp.

Fotki były robione najzwyklejszym, tanim cyfrowym Sony DSC-W520 w trybie wysokiej czułości.

Model, diorama i zdjęcia modelu jak dla mnie bez zarzutu. Dobra praca, trzonki narzędzi bardzo realistyczne, ładnie pobrudzony pancerz i gąski. Dla mnie wzór, merytorycznie się nie wypowiem, bo za mało literatury przetrawiłem.

Trawka to średnio zielony FredericusRex pryśnięty jeszcze lekko khakim z aero dla efektu podsuszenia.

Witam!

Śliczny ten twój niedźwiadek! Strasznie mi się podoba!

Powiedz, jak robiłeś spawy?

Spawy to tradycyjne wałeczki z milliputa formowane wykałaczką i potem kłute skalpelem.