Jump to content
cloner16

Do Adama Gudynowskiego vol. 2

Recommended Posts

Widzę ,że z wiekiem nowe problemy nastają

a tak. w części lędźwiowej mnie łupie, nie rozmasował byś mi?

Nie będę pytał dlaczego nie poprosiłeś małżonki.

Z regulaminu:

Administrator i Moderatorzy zapewniają swobodę wypowiedzi pod warunkiem przestrzegania postanowień niniejszego regulaminu. W przeciwnym wypadku zastrzegają sobie prawo do:

- upomnienia użytkownika prywatną wiadomością;

Zapraszam na PW.

Dobrze jest karambolis8, nie dajcie z tego forum zrobić drugiego Modelarstwa z Pasją.

Moje PW do Ciebie nie jest odpowiedzą na twoje pytanie. Jako użytkownik forum jesteś zobowiązany przez regulamin do stosowania się do wskazówek administracji, który to regulamin zaakceptowałeś rejestrując się tutaj. Więc uprzejmie proszę, sprawdź to PW, które wysłałem do Ciebie wczoraj wieczorem.

Próbujesz mnie wmanipulować, przy okazji rozgłaszając po forum, że decyzję już podjąłem, a teraz znowu o nią pytasz. Zamknięcie wątku z Su-25 zinterpretowałeś sobie jako moją niechęć do publikowania przez Ciebie prac na forum. Wypada mi tylko skomentować, że to nie jest jedyna możliwa interpretacja mojego zachowania.

Często czytam dialogi prowadzone przez Kamil Feliks Sztarbala z innymi forumowiczami, bo wbrew pozorom można się z nich wiele nauczyć. I zauważyłem że mimo iż styl pisania i wyrażania opinii Kamil Feliks Sztarbala bywa czasem "zaczepny" to jednak ostatnimi czasy on jest atakowany przez innych. Nie mam zamiaru nikogo bronić, bo każdy ma coś za uszami, ale popatrzmy na tę sytuację z każdej strony.

Bana mu za to wszystko, za ironiczne wypowiedfzi częsty brak merytoryki czasem coś sensownego napisze a może to jego jakiś surogat ,może to multi konto ,albo został zhakowany przez gimbaze,nieważne na starym PWM-ie poznali już pana KFS.Owszem jego prace mogą się podobać niekoniecznie wszystkie.Panie Kamilu ogarnij się trochę bo sława w dzisiejszych czasach nic nie znaczy i brawa za podjętą przez modera decyzję.Wreszcie to forum odpocznie od Pana i pańskich kolegów a i zaglądanie tu będzie większą przyjemnością,a ci co chcą zobaczyć prace Pana Kamila niech poszukają to znajdą bez trudu.(ach zapomniałem żyjemy w Polsce gdzie ludzie nie wiedzą co to google),a Panu Kamilowi radzę zejść na ziemię b o dla mnie KFS nie jest żadnym wyznacznikiuem i klaniać mu się nie zamierzam bo nie ma ku temu podstaw.Dziękuje.

Zakladam że za tego posta sam dostanę bana(nawoływanie do przemocy i takie tam)ale to nic

Wreszcie to forum odpocznie od Pana i pańskich kolegów ...

Musze Cie Krzysiek zmartwic ,ze mna sie jeszcze troche bedziesz musiał pomeczyc

Wybacz Robercie akurat Ciebie na myśli nie miałem ,a to czy jesteś kolegą KFS to już Twoja prywatna sprawa i mnie nie interesuje.Jesteś jaki jesteś ale umiesz zachować dystans i formę wypowiedzi w postach czego o autorze wątku powiedzieć nie można ale...może prywatnie to złoty człowiek jest tutaj prezentuje niestety cechy człowieka sfrustrowanego ,zakomleksionego takiego trola mówiąc szczerze.Trudno jest mi sie ustosunkować do Twojego podpisu popierasz internet bez chamstwa tymczasem...hmmm...jednak trochę popierasz.Dobra co miałem napisać napisałem forma interpretacji dowolna.

Twojego podpisu popierasz internet bez chamstwa tymczasem...hmmm...jednak trochę popierasz..

Uwazasz ze Kamil jest chamem ?

Nie tyle chamem,tylko w chamskim pisaniu postów,co jak wiem z autopsji dyskwalifikuje go jako pomocnego przydatnego w czymkolwiek,bycie kimś w światku modelarskim niekoniecznie oznacza bycie tym co reprezentuje KFS na wielu forach.Jego wypowiedzi wzbudzają agrsję wśród normalnych użytkowników i niepotrzebne pieniactwo co zaowocowało banem na starym PWM-ie.Niech sobie żyje chłopina ale co 3 posty spokój a potem jazda w stylu KFS i na nic były upomninia ,ludzie za mniejsze przewinienia bany dostawali a jemu należy się jak psu kiełbasa.Popieram poczynania Adama jako moderatora a jestem jednym z nielicznych którzy czytają regulamin a KFS złamał go wielokrotnie.(nazywając syfem model inego użytkownika,powinien mieć bana dożywotniego),jak chcesz być jego adwersarzem to sobie bądź,ja wyraziłem się w miarę obiektywnie.Wyjde na chama tym postem ale trudno,mogę z tym żyć.Nie twierdzę że w kilku postach pokażał klasę modelarza przez duże M ,a potem kpina,drwina,arogancja a może to tylko żarty to sorry ale ja ich nie rozumiem.

Dzieki Kamilowi i Kolegom z SF/ale głównie Kamilowi on tylko wie ile mu pytan zadałem na pw i FB/ jestem na takim poziomie modelarstwa na jakim jestem /i to nie dzieki MW sory ale taka jest niestety prawda / wiele mu zawdzieczam ,nigdy nie odesłał mnie z kwitkiem ani olał i to nie tylko moje zdanie ale wielu wielu innych .Ma swój sposób wypowiedzi na forum moze dla nie których kontrowersyjne ale zawsze udziela porad i wskazówek i dziwi mnie Twoje Krzysiek podejscie ,juz z forum ze swoimi modelami poszedł Arkady ,teraz pogoncie Kamila a z nim jego Kolegów/jak to okresliłes /ciekaw jestem kto bedzie udzielał porad i wskazówek od kogo młodzi bedą sie uczyc .

Mi tam obojetnie czy tu jestem czy mnie nie ma ,mam gdzie pokazywac i rozmawiac o modelarstwie uwierz mi.

Dzieki Kamilowi i Kolegom z SF/ale głównie Kamilowi on tylko wie ile mu pytan zadałem na pw i FB/ jestem na takim poziomie modelarstwa na jakim jestem .

No to fajnie, dużo mu zawdzięczasz, ale teraz dla obiektywizmu i równowagi wylicz wywołane przez niego awantury i destrukcję jakiej dokonał i dokonuje. Wylicz ludzi, którzy nie chcąc uczestniczyć w jego grach, dali sobie spokój z prezentowaniem swoich modeli. Nie wyliczysz tych, którzy przestali dyskutować, pytać, dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, czy po prostu bywać na forach, bo atmosfera na nich bardziej przypominała dzięki KFS i kolegom z SF mordownię niż koleżeńskie forum. I to mądrzy i fajni ludzie byli, z wiedzą i chęcią do pomagania innym, budujący może trochę inaczej niż Kamil, na pewno mniej i wolniej, ale też pięknie.

KFS buduje modele i demoluje forumowe otoczenie. Ma talent do aerografu i manipulowania bliźnimi. Będę wdzięczny, jeśli moderacja tego forum, świadoma zagrożenia jakim jest, nie będzie traktowała go jako świętej krowy, a sprawiedliwie, tak jak każdego innego użytkownika. To jest na razie jedyne forum, gdzie do tej pory nie udało mu się swoich sposobów uskutecznić, dzięki prostemu przestrzeganiu przez moderację regulaminu. I mam nadzieję, że tak będzie dalej, a Kamilowi nie uda się umieścić wśród tutejszych moderatorów swojego "kreta".

Nie wyliczysz tych, którzy przestali dyskutować, pytać, dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, czy po prostu bywać na forach, bo atmosfera na nich bardziej przypominała dzięki KFS i kolegom z SF mordownię niż koleżeńskie forum. I to mądrzy i fajni ludzie byli, z wiedzą i chęcią do pomagania innym, budujący może trochę inaczej niż Kamil, na pewno mniej i wolniej, ale też pięknie.

przykłady bo tak z d..y strzelic to kazdy potrafi

Dzieki Kamilowi i Kolegom z SF/ale głównie Kamilowi on tylko wie ile mu pytan zadałem na pw i FB/ jestem na takim poziomie modelarstwa na jakim jestem .

No to fajnie, dużo mu zawdzięczasz, ale teraz dla obiektywizmu i równowagi wylicz wywołane przez niego awantury i destrukcję jakiej dokonał i dokonuje. Wylicz ludzi, którzy nie chcąc uczestniczyć w jego grach, dali sobie spokój z prezentowaniem swoich modeli. Nie wyliczysz tych, którzy przestali dyskutować, pytać, dzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem, czy po prostu bywać na forach, bo atmosfera na nich bardziej przypominała dzięki KFS i kolegom z SF mordownię niż koleżeńskie forum. I to mądrzy i fajni ludzie byli, z wiedzą i chęcią do pomagania innym, budujący może trochę inaczej niż Kamil, na pewno mniej i wolniej, ale też pięknie.

KFS buduje modele i demoluje forumowe otoczenie. Ma talent do aerografu i manipulowania bliźnimi. Będę wdzięczny, jeśli moderacja tego forum, świadoma zagrożenia jakim jest, nie będzie traktowała go jako świętej krowy, a sprawiedliwie, tak jak każdego innego użytkownika. To jest na razie jedyne forum, gdzie do tej pory nie udało mu się swoich sposobów uskutecznić, dzięki prostemu przestrzeganiu przez moderację regulaminu. I mam nadzieję, że tak będzie dalej, a Kamilowi nie uda się umieścić wśród tutejszych moderatorów swojego "kreta".

Zwykle nie zabieram głosu w takich dyskusjach na forum, bo w 99% nie prowadzą one do niczego. Ale…

Przeczytałem specjalnie cały zablokowany temat o Su-25 i uważam (to moja prywatna opinia!), że ocena modelu prowadzona była w stylu „dokopać”. Uwagi zbyt łatwo przechodziły w pouczania i nawoływanie do zmiany własnego stylu.

Czy wszystkie modele muszą być idealne pod względem detali, malowani i brudzenia?

A jak coś się przeoczy, to model pod but?

Dlaczego doświadczeni modelarze nie nawołuję publicznie pana A. Ziobera do stosowania washa?

Przecież to standard! A on nie stosuje go prawie wcale i zdobywana nagrody.

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=10257&postdays=0&postorder=asc&start=590

Dlaczego doświadczeni modelarze nie nawołuję publicznie pana A. Ziobera do stosowania washa?

Przecież to standard! A on nie stosuje go prawie wcale i zdobywana nagrody.

http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=10257&postdays=0&postorder=asc&start=590

Jarek nie trafiony przykład tam jesli cos jest napisane nie pomysli A.Ziobera jest od razu kasowane .

Letalin np w mojej galerii napisałes bzdury o sklejce i nie raczyłes przeprosc o okresleniu moich fotografii "niewyraznie zdjecia" juz nie wspomne choc to są jedne z lepszych zdjec pokazywanych na tym forum

viewtopic.php?f=58&t=38696&p=583597#p583597

Dzieki Kamilowi i Kolegom z SF/ale głównie Kamilowi on tylko wie ile mu pytan zadałem na pw i FB...

Nie znam wielu modelarzy, ale żadnego, który nie postąpiłby podobnie. Myślę, że taka postawa to standard, nie wyjątek. To oczywiście nie umniejsza zasług Kamila, ale daje też nadzieję żądnym wiedzy modelarzom, gdy Kamilowi, choćby zwyczajnie zabraknie czasu na pomoc.

Jarekk opisał to na co chciałem zwrócić uwagę wcześniej. Ja na pw zapytałem Kamil Feliks Sztarbala raz i otrzymałem konkretną i rzetelną odpowiedz. I jeżeli ktoś pyta normalnie, bez spiny to jego odpowiedzi są fachowe i pomocne. Fakt czasem przegina ale uważam że niemniej niż inni modelarze na tym forum, z dużym dorobkiem pięknych modeli.

Letalin np w mojej galerii napisałes bzdury o sklejce

Ja w życiu dużo postów napisałem, a jakiś procent zawiera błędne informacje. Nie jestem nieomylny. Mam tego świadomość. Jak wiesz jestem hobbystą, a nie zawodowcem. Forum jest po to, żeby dyskutować, wytykać błędy, korygować. Miałeś okazję odrzucić moje wątpliwości. Zamiast tego w końcu groziłeś opuszczeniem tego forum. Nie sądzisz, że powód dość błahy?

i nie raczyłes przeprosc o okresleniu moich fotografii "niewyraznie zdjecia" juz nie wspomne choc to są jedne z lepszych zdjec pokazywanych na tym forum

I co umarłeś od tego, że jakiś Letalin uznał, że zdjęcie, albo kilka Twoich zdjęć jest niewyraźne? Nie pamiętam zresztą sytuacji, ale daj ludziom mieć swoje zdanie. Nie zadowolisz wszystkich, mają prawo do swojego zdania, nawet jak jest ono według Ciebie głupie. Dajmy sobie wolność sądu i słowa. Dopóki nie zaczniemy wyciągać z tego wniosków na temat prowadzenia się naszych matek, czyli zamiast na temat zdjęć zaczniemy dyskutować o nas samych, to powinno być dobrze. Musisz jednak uznać prawo innych do wypowiadania się i przyjmowania cudzych sądów jako oczywistej konsekwencji uczestniczenia w wolnym forum dyskusyjnym.

I co umarłeś od tego, ...

chyba ze smiechu

.. Nie pamiętam zresztą sytuacji,

biedaczku jaka ty skleroze masz

Wg mojej wiedzy, panele po bokach kabiny były sklejkowe. Obecność srebrnych obić jest więc na nich problematyczna, a jakieś takie nieśmiałe migocą na tych niewyraźnych zdjęciach.

.

viewtopic.php?f=64&t=38483

I co umarłeś od tego, ...

chyba ze smiechu

.. Nie pamiętam zresztą sytuacji,

biedaczku jaka ty skleroze masz

.

Nie pamiętam sytuacji gdy , że uznałem zdjęcia za niewyraźne. Tego dotyczyło moje zdanie, ale jak widać zrozumiałeś po swojemu.

I tu uwaga pedagogiczna: Zdanie : "biedaczku jaka ty skleroze masz" jest przekroczeniem granic w koleżeńskiej i swobodnej dyskusji. Rozumiem, że masz inne granice, ale pozostanę przy swoich i nie zniżę się do Twojego poziomu inwektyw i chamstwa.

I tu uwaga pedagogiczna: Zdanie : "biedaczku jaka ty skleroze masz" jest przekroczeniem granic w koleżeńskiej i swobodnej dyskusji. Rozumiem, że masz inne granice, ale pozostanę przy swoich i nie zniżę się do Twojego poziomu inwektyw i chamstwa.

normalnie padne ze smiechu jaki pedagog

bez odbioru

Robercie to że porady na coś Ci się przydały super ale przyznaj od kliku modeli lecisz na tą samą nutę,ok taki masz styl,krytykanctwo (jak to P.Kamil określil )przyjmujesz na chłodno i to jest fajne,czy jakbyś zrobil model(na czysto)to ciekawe co by "koledzy" powiedzieli.

Jarek akurat w wątku o Su-25 na temat modelu wypowiedzial się ktoś kto ma pojęcie o sowieckim/rosyjskim lotnictwie,czy charakter byl zaczepny ,prowokujący-tak,tak jak 70% postów Kamila,czy to rodzaj jakiegoś polowania na potknięcie P.Kamila nie sądzę.

Adam jako moderator mial cywilną odwagę (jako moderator)żeby dotknąć sławy,wrę cz celebryty-Panowie od tego jest moderacja,po to jest regulamin ,po to są ostrzeżenia,po to są bany.Jak bedziemy trzcić święte krowy to nam się zrobi coś a'la Modelarstwo z pasją gdzie nie widzę pasji a wyścig szczurów,kto więcej takiej to a takiej chemii zmieści na modelu jak zmieści jest cool jak nie jest bee...Od kiedy się tu zarejstrowalem pomoc otrzymałem od nie wielu(ale dzięki chłopaki),natomiast byłem świadkiem kolesiostwa ,hoksztaplerki a w sumie ciekawych modeli kilka w tym 1-2 autorstwa KFS.KFS dla mnie nie jest żadnym wzorem,jeśli dla kogoś jest to ok.

...ale przyznaj od kliku modeli lecisz na tą samą nutę,ok taki masz styl,krytykanctwo (jak to P.Kamil określil )przyjmujesz na chłodno i to jest fajne,czy jakbyś zrobil model(na czysto)to ciekawe co by "koledzy" powiedzieli.

na jaką nute ? zauwazyłes ze pancerkę nie robie dla siebie a dla Tomka i takie ma wymagania ze by były czyste i jakos zaden z moich kolegów nie miał z tym problemu ze czyste

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.