Jump to content
cloner16

Do Adama Gudynowskiego vol. 2

Recommended Posts

O Ku.wa a gdzie Modelwork.pl ? Co to za forum? A, sory już dobrze to tylko kolejny bezpłodny wątek o niczym, który, nie pozostawi w głowach absolutnie żadnego śladu. Zapomniany równie szybko co niedawna obstrukcja. Zakładając że przynajmniej większa część z was to ludzie inteligentni, pytanie brzmi- do czego ta dyskusja jest potrzebna? Wódki nie przepijemy, kobiet nie .........., a ludzi nie zmienimy.

a ludzi nie zmienimy.

Wcale nie chodzi o to, żeby ludzi zmieniać, ale raczej o to, żeby ludzie w rodzaju KFS nie wpływali za mocno na środowisko w jakim przebywają. Po to jest regulamin i ludzie stojący na jego straży, żeby nie rozwalił kolejnego forum. Może sobie być jaki chce, ale jak wchodzi między ludzi, to ma się zachowywać w sposób ograniczony ogólnymi zasadami. Nic więcej.

Innych dotyczy to tak samo.

Bo przecież w galerii ocenia się model a nie Kamila.
BTW Niektórym wydaje się ,że pojazd na ich model to pojazd na nich.

No racja, ale muszę uprzedzić: Usiłowałem to wytłumaczyć kamandzie KFS, że krytyka modelu nie ma nic z osobą modelarza wspólnego i poniosłem niestety porażkę. Zwyciężyli ci, traktujący każdą dyskusję o błędach modelu jako atak osobisty na modelarza.

Nie próbujcie tego samego na własną rękę. Szkoda sił i czasu.

i na koniec mała prośba do smialusa. zanim nastepnym razem zarzucisz mi posługiwanie się 'slangiem', bądź łaskaw pierwej przyjrzeć się swojej murzyńskiej artykulacji poglądów. taka przyjacielska współporada

Tak bardzo Ciebie uraziłem, tym, że zasugerowałem źle oddane ślady eksploatacji, gdzie ich nie powinno być?? Widać rasistowskie przesłania ahhh

Zdaje się że nie do końca zostałem zrozumiany. Swoją ironiczną wypowiedzią miałem na mysli to że KFS jest jaki jest, tzn. jego uwagi bywają niezrozumiałe, ogólnikowe czasami nawet obraźliwe, co nie zmienia faktu że robi świetne modele majac nie małą wiedzę. To w jaki sposób dzieli się tą wiedzą jest już jego prywatnym problemem, jak również to jaką prywatnie osobą jest, ale przypominam że tonie randka w ciemno tylko forum modelarskie, i nie jesteśmy tu od lubienia się. I żeby było jasne nikogo nie bronię i nie chcę również obrazić ( przynajmniej na razie ). Co do bana to sory ale wszyscy jestesmy tu na tych samych zasadach, a jeśli nie zgadzamy się z opinią KFS-a lub kazdego innego użytkownika forum to mamy do tego świete prawo, bo w większości nie jestesmy krowami idącymi za całym stadem. Skąd więc obawa że ten czy inny uzytkownik zniszczy nasze forum? panowie to forum to my nie KFS.

Panowie.

pozwolę sobie na kilka zdań.

W moim mniemaniu chyba czas zamknąć temat .Informacja,że jeśli to się zrobi to przeniesie się na galerie jest chybiona.

Wszystkie galerie już to odczują czy wątek istnieje czy nie. W swojej modelarskiej,nędznej praktyce nikogo nie spotkałem osobiście i cieszyłem się czytając posty i przeglądając galerie modeli. Sądziłem ,że pewnie prywatnie się większość z was zna ale widzę ,że się myliłem. Ludzie ,którzy pisali do siebie i swoich pracach skaczą sobie do gardeł.

Co do samego Kamila- gość ma niesamowity wpływ na postrzeganie modeli ,ma ciętą ripostę i wielu doprowadza do irytacji styl jego wypowiedzi. Mnie na początku także ale z czasem się można przywyczaić i powoli zrozumieć część jego motywów.

Myślę,że spore żniwo tych ataków bierze się z tego ,że wiele razy krytykował prace i poczynania,a niewielu widziało Jego prace. Ja także. Ale wrzucił link do swoich galerii i sporo się rozwiało.Robi bardzo dobre modele.A to,że coś się "omsknie"....no coż widziałem galerię znanego ze swoich prac Yufei Mao ,dla mnie totalnego mistrza modelarstwa ,który strzelił niezłego babola w swoim MiG-23 9-13.

Tymczasem gdy Kamil zdecydował się założyć galerię została zamknięta. Dziwne biorąc pod uwagę ,że każdy broni swojego modelu i technik.

Przykro mi ale wygląda to trochę tak,że nadarzyła się okazja do odpłacenia za tzw całokształt.

Naprawdę jest sporo możliwości napisania komuś spokojnie ,że coś w modelu jest niepoprawnie zrobione. Nie trzeba od razu wdawać się w pyskówki i nie dotyczy to tylko samego zainteresowanego ale nas wszystkich.Jeśli komuś się coś nie podoba w jakiejkolwiek formie ,czy to jest model,sposób bycia czy wypowiedzi może raz o tym napisać i dalej już nie wchodzić w konkretny temat.

Myślę,że z powodu całego zajścia ucierpiało całe forum.Nie można tego zrzucić na Kamila ,że to jego wina. W tym wątku przewinęło się tyle naszych nicków ,że czas już powoli to wyciszyć.

Wiem,że zabrnęło to za daleko i każdy by chciał wyjść z twarzą z tej sytuacji ale za późno.

Apeluję do wszystkich o zakończenie tego tak jak jest.Kto miał coś powiedzieć to co mu leży ,to powiedział.

A galerie wiele stracą bo sporo osób teraz nawet nic nie skomentuje w obawie przed kolejną eskalacją.

Dziękuję wszystkim

Po to jest regulamin i ludzie stojący na jego straży, żeby nie rozwalił kolejnego forum. Może sobie być jaki chce, ale jak wchodzi między ludzi, to ma się zachowywać w sposób ograniczony ogólnymi zasadami. Nic więcej.

życzliwie zwracam ci uwagę, że rozpędzasz sie w interpretacjach sytuacji. ta bowiem prezentuje się tak, że w uproszczeniu mam pretensje do moderatora, iż zamknął wątek, który założyłem, a który posłużył za arenę do kompromitacji paru użytkownikom. nie mnie.

jeżeli karambolis miał podejrzenia, że moi adwersarze zerwą blokady, mógł się znimi skontaktowac własciwymi drogami. zamiast tego zamknał wątek.

powściągnij swoja potrzebę pisania na mój temat. lekarzu, lecz się sam.. biorąc pod uwagę twoja profesję, to na prawde bardzo powinnienes brać sobie do serca tę maksymę..

Domagałeś się , żeby moderator odpowiadał publicznie na twoje zaczepne pytania. Chciałeś narzucić moderacji odejście od dobrego zwyczaju rozwiązywania takich problemów i konfliktów z pomocą PW, argumentując przy tym kłamliwie, że nie sprawdzasz skrzynki.

Praktyka pokazuje, że publiczne dyskutowanie takich drażliwych kwestii prowadzi do eskalacji konfliktów, że posiadasz grupę, nazywaną przeze mnie sforą, która zlatuje się natychmiast i takie publiczne dyskusje wykorzystuje do dalszej destrukcji. Ten schemat się powtarza i nie dziw się, że ludzie umieją przewidzieć dalszy ciąg.

Tego dotyczyły moje uwagi na temat regulaminu i netetykiety oraz konieczności wymagania od każdego, żeby podlegał im w ten sam sposób.

Dygresje na temat mojej profesji są po raz kolejny nie na miejscu i dalekie od sensu tego wątku.

Kamil Feliks Sztarbala - forum nie jest demokratyczną instytucją. Jako właściciel forum mogę zablokować Tobie dostęp, nie tłumacząc się z mego postępku. Nie podoba się - odejdź, załóż swoje forum. Od wielu miesięcy na 1-2 posty konstruktywne piszesz kilka, które nie wnoszą niczego, tylko są mniejszymi lub większymi uszczypliwościami.

To nie jest 125 poważne ostrzenie, tylko wkrótce zostaniesz zbanowany.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.