Jump to content

panzerjeger I 1/72 italeri

Recommended Posts

i ponownie ja. to bylo szybkie ale wydaje mi sie ze dobrze wyszlo poza lina na przodzie , ale juz mysle o tym co z tym srobic. Takie malenstwo a jak cieszy !!!. zadnych udziwnien i cudactw. tak po prostu. Mysle zeby go ustawic na dioramie za jakims zywoplotem. Co wy na to???

dajcie znac jak to widzicie.

SL279339.JPG

SL27934.JPG

SL279341.JPG

SL279342.JPG

SL279343.JPG

SL279344.JPG

SL279345.JPG

SL279346.JPG

SL279347.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

Fajnie że tak gnasz . Co chwila nowy temat. Zwolnij popatrz co możesz waloryzować własnym sumptem. Brawo za siatki na osłonie i chyba osłonie tłumika. A lina holownicza? można taką w prosty sposób zrobić zwijając obkręcając wokół siebie trzy odcinki cienkiego miedzianego drucika - wychodzi super zaplatana linka albo kupić odpowiedniej długości linkę z firmy RB. Zwracaj też uwagę na grubość ścianek np osłony działa w modelu wyglądają jakby z grubej stali pancernej były a nie grubości ok 10 mm - pocieniaj przynajmniej na krawędziach. Oznakowanie SF?

Model super (sam sklejałem i bardzo dobrze wspominam ) no i wykonanie niezłe. Lina faktycznie niezbyt OK, ale w rzeczywistości nie razi aż tak bardzo. Ale na przyszłość wymień.

Ogólnie bardzo ładnie.

Kurde teraz dopiero zauważyłem źle zamontowałeś stelaż z siatką przenieś go na koniec kadłuba. Tak być powinien w oryginale

A fakt moja wina teraz przeglądnąłem Google i faktycznie były takie jak twój i takie ze stelażem z tyłu

• 2 months later...

Może być jak dla mnie..Szału nie ma ,ale w tej skali i jeszcze przy tak małym modeliku nie ma co oczekiwać cudów, ekstrawagancji ..Sam sie "babram" w tej skali a nawet 1:76 i wiem,że to niełatwy kawałek chleba...Ja Na plus - choć jakimś wyjadaczem w temacie nie jestem.