Jump to content

IS-2 zvezda 1:35


Recommended Posts

Witam wszystkich! Chciałem zaprezentować mojego Józefa. Jest to model dzięki, któremu uwierzyłem w siebie, i to co robię. Na nim przetestowałem większość tajnik modelarskich, między innymi:

Wash, brudzenie, rdzę i wiele, wiele innych.

Model pewnie niektórym nie będzie przypadał do gustu, bo jest zbyt bardzo zmasakrowany, ale ważne że przynajmniej ja jestem zadowolony. Koniec gadania i czas na zdjęcia.

qti.JPG

lfgy.jpg

69m4.jpg

31zi.jpg

c00k.jpg

ulkc.jpg

ge97.jpg

6ibr.jpg

bbsy.jpg

PS. Bardzo przepraszam za jakość zdjęć, ale ostatnio szwankuje mi aparat.

Link to post
Share on other sites

Nie jest zmasakrowany ani trochę, ino brudny. Mi się podoba bo jest całkiem realistycznie zrobiony, jak na model na którym testowałeś techniki jest na prawdę super - nie ma większych baboli a jedynie brak niuansów do których których dodasz w miarę zdobywaniua skill'a czyli rysy plamy zacieki, itd. wszystko przed Tobą. Gratuluję udanej pracy.

Link to post
Share on other sites

Słabiutkie zdjęcia. Z ostatnich zdjęć warsztatowych wynikaw że prezentuje się całkiem fajnie z tym całym syfieniem, ale jakość zdjęć uniemożliwia lepsze przyjrzenie się modelowi.

Link to post
Share on other sites

Mi również bardzo się podoba, szczególnie malowanie i brudzenie, górna płyta nad silnikiem wygląda bardzo bardzo fajnie jak dla mnie. Ale zdjęcia fakt faktem mogłyby być ciut lepsze. Spróbuj może oświetlić z kilku stron albo mocniejszym światłem (znajomy do tego typu zdjęć używa takich mocnych żarów i daje to rade, swoją drogą musze to kiedyś od niego pożyczyć ) Na warsztatowych wyglądał naprawde bardzo bardzo fajnie

Link to post
Share on other sites

Model całkiem udany, jak pisali koledzy odlew wieży i brudzenie przynajmniej na tych fotkach jest dość realistyczny. Jest kilka pierdołków nad którymi trzeba by jeszcze poślęczeć, min. nie wszystkie koła jadą na gąsienicy, ale całokształt jak najbardziej przypada mi do gustu. Tak trzymać i czekam na Kawuchę, bo jak raz stodoła to mój sowiecki ulubieniec.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Wielkie dzięki. Szczerze to miałem mieszane uczucia, czy komu kolwiek się spodoba. A jednak. Ja wrócę do domu to wstawię najnowsze zdjecie z wystawy.

Link to post
Share on other sites

Niestety zdjęcia słabe. Po 15-tej prześlę lepsze zdjęcia. Jak mi powiedział DARTH: "brudny zawsze wygrywa" i jego słowa się sprawdziły, a stałem za KW.

8l2m.JPG

703w.jpg

I teraz coś co mi się najbardziej podoba:

z669.jpg

i "poradnik" jak brudzić model, co mi się najbardziej przyda, puki się uczę

vr08.jpg

Nie obeszło się bez zakupu jakiegoś ruska.

ib92.jpg

 

I modele, które wygrałem. Tak szczerze mówiąc to od bardzo dawna chciałem sobie sprawić tankietkę i jakieś m3.

uugj.jpg

jplq.jpg

 

Tak naprawdę to się jeszcze nie otrząsnąłem z szoku, ale dochodzę do siebie.

PS. Wszyscy młodzi modelarze, nie bójcie się pokazywać swoich modeli. To była moja pierwsza wystawa, na której wystawiłem swoje modele i jednak było warto . Tak więc nie bójcie się pytać, a róbcie to co kochacie najbardziej. KAŻDY KIEDYŚ ZACZYNAŁ!

Link to post
Share on other sites

A jak ma nie cieszyć. Teraz się zastanawiam co lepsze, czyli brudzić mocno, zdecydowanie a może lekko? Mam 3 modele i pewnie rusek będzie sfatygowany, m3 pustynny, czyli zdecydowany a tks lekko, bo długo nie powalczyły.

PS. Może się ktoś domyśli, dlaczego mam kupować t-34 76 i robić z pewnego wzoru na kolejnego paprykarza???

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.