Jump to content

[RS] Skoda RSO 1:35 RIICH.MODELS

Recommended Posts

• Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kola to dobry pomysł na kilka technik malarskich-zobaczymy jak wyjdzie.

Vice najlepsze w tej cenie po za Męskimi ale tych w kantynie nie było ale z powodzeniem już 3 lata nie palę mimo wielu litrow wódy.Wódą teaz akryle rozcieńczam.

Nie mam pojęcia jak wyglądała produkcja tego czegoś.

Dużo brudzenia na nim nie będzie dlatego podwozie koła trzeba będzie porządnie wymalować

SkodaRSO20.JPG

SkodaRSO21.JPG

Hej, to jednak dobrze kombinowałem z tymi światłami Dzięki za wyjaśnienie, autorze!

KrzychuP- gratulacjez powodu udanego zaprzestania zapełniania kieszeni Jana V.R....

Co do pojazdu....Przez dwa lata produkcji krzyżacy musieli chyba z kilkaset sztuk trzasnąć? Czy raczej kilkadziesiąt? Ale co tam, samojezd piękny jak guziec ;)

Przez dwa lata produkcji krzyżacy musieli chyba z kilkaset sztuk trzasnąć?

No właśnie się zastanawiam czy uprzykrzyli sobie życie wprowadzając do produkcji pierdyliard-sto-trzydziesty-ęty typ pojazdu, czy poszli po rozum do głowy i dali spokój.

Edited by Guest

Ciekawy model przyznam się że sam się nad nim zastanawiałem ale jakoś na tym się skończyło ...

Bardzo czysto sklejony więc teraz czekam na jakąś fantazję z malowaniem w Twoim wydaniu;)

Fantazji nie bédzie, wermach olive na modulacji, co do modelu moim zdaniem totalna lipa albo hu*owy egzemplaz, duzo niedolewek plastiku w formie, kabiny nie mozna spasowac duzo szpachlowania, jak dzisiaj zdaze to ogarnac wrzuce zdjecia.

Pozdrawiam wszystkich widzow

Błotniki zaszpachlowane i kabina nadkole lekko wydłużone za pomocą green staff'u, pokryte chaos black. Do jutra kabina będzie spasowana i powoli jadę z malowaniem:

SkodaRSO25.JPG

SkodaRSO26.JPG

SkodaRSO27.JPG

Kabina nareszcie dopasowana, dość duże szczeliny są na masce ale niestety muszą zostać, nie będę od podstaw dorabiać całej machy.

Lekko przeszlifuję i leci podkład, najgorzej spasowany model jaki miałem, chyba nawet stare academy się lepiej składa...

SkodaRSO28.JPG[/url]

SkodaRSO29.JPG

SkodaRSO30.JPG

SkodaRSO31.JPG

No to musi być grubo skoro porównujesz do starego Academy. Właśnie robię dla kogoś Pz IV z Academy i jest masakra. Jak na tak niedopasowany model wyszło Ci całkiem nieźle.

Wiesz co aż tak źle to nie jest, rama sklejała się super ale szoferka to masakra

Robótka w międzyczasie:

IMG_0234.JPG

IMG_0235.JPG

IMG_0236.JPG

IMG_0237.JPG

Tomku cywili już nie buduję ale klient sobie takiego zażyczył to takiego ma

Clonerku gdyby ta skoda miała być dla mnie też bym go walnąć na minie

Oberwał podkładem

SkodaRSO33.JPG

SkodaRSO34.JPG

Co do szmaty miaøem zamiar robic z green staffu ale to szlo jak po grudzie. Postanowilem zrobic to po staremu z chusteczki i wikolu.

Jestem zadowolony ulozyla sie jak trzeba, po wyschnieciu dorobie linki i zagruntuje zeby nadac lekka texture

Jutro jak dobrze pojdzie , bedzie czas naloze farbe bazowa.