Jump to content

Nowy magazyn modelarski "NIT" już na youtube !

Recommended Posts

Wielkie dzieki za zaangażowanie i chęci pokazania młodym modelarzom i nie tylko, że modelarstwo jest fajne i sprawia wielką frajde.Fajnie że wstawiasz te filmiki, bo niewielu sie chce. Mamy bardzo dobrych modelarzy w kraju, ale szkoda że w taki właśnie sposób nie dzielą sie swoją wiedzą i umiejętnościami. Dzięki takim pasjonatom jak Ty, można zachęcić wiele osób do spróbowania sił w tym pięknym hobby.

Czekam na następne odcinki (ja i mój 8-letni synek)

Pozdrawiam

leon

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"przemo" noł sztres tylko coco jumbo i do przodu. Żyjemy w kraju wiecznych malkontentów, więc nigdy nie dogodzisz wszystkim, ale tym się nie przejmuj, tylko rób swoje.

Wszyscy zawsze mądrzy, ale jak by coś dać/pokazać od siebie to nikogo nie ma.

Witam

Fajnie że ktoś próbuje stworzyć coś fajnego na tym naszym skromnym poletku (coś innego oprócz przebierania psa za pająka).

Z twoich odcinków wynika (porady, recenzje, inboxy) że masz ambicje do stworzeni czegoś większego niż zwykłego vloga. Coś podobnego do:

https://www.youtube.com/channel/UCgva7gtxSHzyCk6i_tCQWhg

https://www.youtube.com/channel/UCERZRnW_I0acIiDsORviL-Q

https://www.youtube.com/channel/UCMu1cqlUE3WVcFk3wYbAi2w

W każdym razie większa regularność w wydawaniem nowych odcinków na pewno pomoże.

Na szczecie dla tych co posługują się językiem Szekspira, nie muszą się ograniczać tylko do "M jak miłość" ale też mogą sobie obejrzeć "Breaking Bad" lub "Gotham".

Życzę powodzenia.

Twój subskrybent.

Przemo tak juz to jest jak ktoś chce zrobić cos dobrego dla innych niektórzy myślą że pozjadali wszystkie rozumy a tak naprawdę potrafią tylko krytykować. Jak dla mnie filmy są spoko i nie zwalniaj tempa czekamy z licznym gronem widzów na kolejne porady.

Pozdrawiam

Fajna inicjatywa z tych tutoriali, ale na pewno nie jest to dla kogoś, kto będzie sklejał swój pierwszy model. Za duży natłok informacji na raz, zwłaszcza ten pierwszy odcinek. Pokazałem prawie całą chemię modelarską oraz narzędzia, które są zbędne na sam początek przygody z modelarstwem. Ale i tak dużo informacji potrafię z tego wynieść, rób dalej swoje, bo pomagasz w ten sposób wielu ludziom!

• 2 weeks later...

Ok, dzięki za opinie i komentarze...

Tymczasem dwa kolejne filmiki już są

Budowa, malowanie i "łedering" modelu Panzer II

Jak wykonać pajęczynę na dioramie/pojeździe:

Pozdrawiam i działam dalej

Przemo

Ok, dzięki za opinie i komentarze...

Tymczasem dwa kolejne filmiki już są

Budowa, malowanie i "łedering" modelu Panzer II

Jak wykonać pajęczynę na dioramie/pojeździe:

Pozdrawiam i działam dalej

Przemo

Przemo czy Ty w ogole ogladasz te filmiki PO nagraniu? :o

Przeciez 3/4 czasu Twoje rece i obrabiany element jest kompletnie poza kadrem

Oczywiście, że oglądam. Niestety zauważyłem, ważne elementy podczas budowy udało się pokazać i wytłumaczyć. Malowanie i weathering będą w 100 % w kadrze, pozmieniałem troszkę stanowisko pracy, żeby było lepiej widać. Dorwałem TV do kamerki, żeby mieć podgląd. Bo też mnie to zaczęło wkurzać

Także sorki, wytrzymajcie... będzie gicior od następnej części.

Pozdrawiam

Przemo

A mnie się wsio podoba. Oglądam praktycznie od początku:) Może i nie jest wszystko na tip top ale nie zmienia to faktu, że Przemo dzieli się tym co umie i robi to jak najlepiej potrafi za co głęboki ukłon czoła:) Zawsze znajdzie się ktoś mądrzejszy lepszy.. tylko czemu siedzi w ukryciu. Dzięki tutkom Przemka wielu młodziaków może się nie dość że nauczyć to jeszcze nie odstraszyć. Sam raptem nie dawno wróciłem do klejenie i jak widzę tu na forum niektórych wyjadaczy to przeraża i w pełnym stopniu zniechęca na zasadzie "gdzie mi do takich cudeniek". A tak Przynajmniej przemek domowymi sposobami zachęca do wspaniałego hobby

Oglądam Przemka Nit od początku z dużym zainteresowaniem,zdarzają się błędy ale nie ma problemu by je wyłapać jeśli ktoś także czyta a nie tylko kończy na wiedzy z YT.Przemo bynajmniej się dzieli technikami z innymi nie tylko tymi co zaczynają ale i z tymi co powrócili do modelarstwa po latach i próbują nowych technik.Teksty typu "sam umiem lepiej" ale tego nie widać,typowe.Nie chcę nie oglądam i problem z głowy.

• 6 months later...

Czołem

Będzie kontynuacja już za tydzień ! Niestety wcześniej zdrowie nie pozwoliło, szpital, operacja i tak generalnie dopiero dochodzę do siebie. Ale wszystko poszło jak trzeba i na pewno wracam na yt niebawem !

Pozdrawiam

Przemo

• 6 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam

Wracam w nowej odsłonie, póki co testujemy... Pierwszy oficjalny stream modelarski !! Transmisje codziennie wieczorem ! Czat do waszej dyspozycji, można pytać - odpowiem na żywo !

Tu link do pierwszego strumyka:

Pozdrawiam

Przemo