Jump to content

Re: Panzerbeobachtungswagen IV (Pz.Beob.Wg.IV.Ausf H,J)

Recommended Posts

Do budowy wybrałem model Pz IV Ausf H Dragona z tego powodu że lepiej przerobić wersję H na J niż odwrotnie.

A jeszcze łatwiej by było jakbyś kupił "jatkę"

I kup do tego Tygrysa Late Tamiya ty moje fajne ...ty

• 2 weeks later...

Kolejna mała porcja zdjęci z budowy , z tyłu pojazdu zostało zamontować jeszcze jedną część błotnika . Zaczełem także montować wyposażenie na błotnikach a także ruszyły prace z wieżą jak widać na zdjęciach i dodałem dodatkowe dopancerzenie w postaci fragmentów gąsienic. . Jak zawsze wszelkie uwagi mile widziane.

DSC_0077.JPG

DSC_0078.JPG

DSC_0079.JPG

DSC_0080.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

• 1 year later...

Odświeżam warsztat . Pora na małą aktualizację z prac nad Panzerbeobachtungswagenem IV , jak to u mnie bywa zaszła zmiana planów i model będzie przedstawiał pojazd sf. Jak widać na zdjęciach powoli maluję , nie śmiało odważając się w coraz mocniejszą modulację . Wieży brakuje bo jest jeszcze na etapie poprawek po małym wypadku i czeka na osłony wieżowe . Niektóre ekrany boczne poprzesuwały się przy zdjęciach będą poprawione .Pora na zdjęcia :s

DSC_0280.jpg

DSC_0281.jpg

DSC_0282.jpg

DSC_0283.jpg

DSC_0286-001.jpg

DSC_0287-001.jpg

Korzystając z dnia wolnego pomalowałem do końca wannę pojazdu , na wstępie rozjaśniając bardziej kolor bazowy i nanosząc wzór kamuflażu Jestem bardzo zadowolony z modelu na tym etapie :rolleyes: ale czekam bardziej na wasze opinię na ten temat .Model malowany w całości farbami Tamyii .

DSC_0291-001.jpg

DSC_0292-001.jpg

DSC_0293-001.jpg

DSC_0294-001.jpg

• 3 weeks later...
Moim zdaniem wyszło jej to na dobrze

Dzięki

A teraz dalsza część z budowy .I pewnie cały wysiłek spartoliłem brudzeniem , czyli jak zawsze :s , ale budowę chcę doprowadzić do końca , jna chwile obecną wygląda to tak .Przemalowałem Także ekrany boczne .

DSC_0337.jpg

DSC_0339.jpg

DSC_0340.jpg

• 5 months later...

Ja bym wrzucił jeszcze zimowe kamo na przednie opancerzenie z gąsienic. Na archiwalnych zdjęciach widać. Czołg z czarnym prawie przodem byłby bardziej widoczny. Poza tym super. Ja zrobiłem takiego bez zimowego kamo.