Skocz do zawartości

M109A6 Paladin - prośba o konstruktywną ktytykę :)


Capricorn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Oglądam sobie z zapałem to forum od jakiegoś czasu i dojrzałem wreszcie żeby "pochwalić" się i swoimi wypocinami.

Model to zaczęty jeszcze na studiach zestaw Italeri z dodatkiem blach Eduarda i kilku różnych klamotów. Brudzenie za pomocą Pactry Weathering (nie najlepsze chyba :P). Skończony dwa lata temu, teraz chyba zrobiłbym go nieco inaczej, ale trudno. Postarajcie się nie bić za mocno, powiedzcie co można zrobić lepiej.

Miłego (mam nadzieję) oglądania i jeszcze milszego krytykowania .

0d55ea090f450385m.jpg 79db06dd4653b9cem.jpg 7d7f6ba09211408em.jpg abd67b685a1a66f0m.jpg

90904592dcebbf42m.jpg 8c0282ece23b24fcm.jpg 328f3ed3534e83acm.jpg

Pozdrawiam, Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum

 

Przyznam szczerze,że nie znam tego pojazdu zbyt dobrze i nie mogę ocenić merytorycznej poprawności twojego modelu, jednakże jeśli chodzi o stronę czysto techniczną, to twój Paladin jest znakomity.

Duża ilość detali i wykończeniówka to jego największe atuty.

Brudzenie Weatheringiem nie najgorsze,ale spróbuj może nastepnym razem pobawić się olejami i suchymi pastelami. Oby tak dalej.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbym podpowiedzieć jedną rzecz.Niech szanowny kolega pobawi się trochę wash'em (czy jak to sie nazywa :-)) Czyli usmaruje model po pomalowaniu rozcieńczoną farbką wodną o odpowiednio dobranym kolorze.

A póżniej za pomocą szmatki,papieru sciernego,czy też gabki do matowienia lakieru "efektownie " uprzednio nałozoną farbę(wodną)usunie.

Na ogół daje to bardzo fajny efekt,imitujący zabrudzenia ekspoloatacyjne.

Poza tym śliczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie brakuje mu washa - to raczej kwestia estetyki.

Jak dla mnie tak jest OK!

Nie Radzieckie...A fajne...hm...

Fajne bo nie radzieckie...

 

 

Pozdrawiam,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

spiton: po prawdzie washa zrobiłem rozcieńczoną czarną Pactrą zapuszczając cienkim pędzelkiem zagłębienia i okolice wystających detali. Może trochę za delikatnie, ale nie chciałem przesadzić, niespecjalnie podobają mi się przejaskrawione ślady zużycia na nowoczesnym sprzęcie....

Pozdrawiam Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.