Skocz do zawartości

Problem z dorobieniem nitów.


Lucas HS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

odreagowanie wylania nitro na skrzydło Spita mam już za soba, pytanie tylko co dalej? Wszystko juz przeszlifowane, zaszpachlowane, ale nie wiem jak dorobić nity? Przypominam że powierzchnia częściowo pokryta szpachlą Humbrola.Pomocy!

 

Pozdrawiam,

Lucas HS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co Wy macie z tym nitro? Po kiego grzyba trzymacie ten srodek blizej modelu, niz na 10 metrow? To juz ktorys taki przypadek zniszczenia modelu w ten sposob... Nity mozesz odtworzyc chociazby igla, szpilka albo specjalnym przyrzadem, ktory mozna kupic w klepach, czy na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nity możesz zrobić "dziobiąc" plastik z ramek po częściach. A tak swoją drogą to rzeczywiście Majek ma racje co do tego nitro, jak już się z niego korzysta to się go później zamyka i odkłada na swoje miejsce ten środek jest również łatwo palny i czy chcecie mi wierzyć czy może nie koledze wpadła do nakrętki z nitrem kropla "super gluta" mieszanina zapaliła się

 

Pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym nitro to nawaliłem po całości, przyznaję, ale nie wkurzaj się
Ja sie nie wkurzam przeciez. Poprostu mnie dziwi strasznie, ze komus moglo przyjsc do glowy chociazby postawienie butelki z nitro na tym samym biurku, co model...

 

koledze wpadła do nakrętki z nitrem kropla "super gluta" mieszanina zapaliła się
Kurcze, ciekawe. Musze kiedys sprobowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to był papier nasączony nitro(czyściłem tym farbę z modelu) i niedbale rzuciłem gdzieś na biurko, i tak się dziwnie zdarzyło, że wcześniej było już tam skrzydło nie kapuje:dziubać alementem z wyprawki po modelu. Macie racje, wyleje jutro do kibla, albo nie wleje strzykawom do kabiny mojego gripena, dam ląd i zapale i puszcze d któregośtam piętra:DDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to był papier nasączony nitro(czyściłem tym farbę z modelu) i niedbale rzuciłem gdzieś na biurko, i tak się dziwnie zdarzyło, że wcześniej było już tam skrzydło nie kapuje:dziubać alementem z wyprawki po modelu. Macie racje, wyleje jutro do kibla, albo nie wleje strzykawom do kabiny mojego gripena, dam ląd i zapale i puszcze d któregośtam piętra:DDD

 

 

Ja pisze jak degenerus, ale to, co ty odj... W tym poście to już jest szczyt obrazy polskiej pisowni.O czym ty wo gule piszesz bo nie rozumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pozbyciu się nitra??? No, zdarzyło się pare ortografów, ale jestem chory i praktycznie dalej mam wakacje od szkoły, przepraszam jesli kogoś uraziłem niedbalstwem w pisowni lub też złą składnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.