Jump to content

RWD-14b, Czapla i parę drucików, 1:72

Recommended Posts

• Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak u Hitchcocka. Najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie powoli będzie rosło...

Nie martw się, będzie dobrze. Kibicujemy dalej!

Pozdrawiam

Kornik

To współczuję,bo ja w takich momentach...nie wiem,czy robić model,czy kończyć model...np.o ścianę ........też mam obecnie nie kończącą się przeprawę,no ale ponoć modelarze mają w sobie wieeeele cierpliwości

• 1 month later...

Podniosłem się:) Zastrzały baldachimu (jeden jest jeszcze do dołożenia) są z zeszlifowanego na płasko pręcika węglowego. Lotki dostały popychacze. I nie mogłem się powstrzymać przed "przyłożeniem" silnika i śmigła...

v2015072011460129220305.jpg

v2015072011460160375778.jpg

v2015072011460142441845.jpg

Podniosłem się:) Zastrzały baldachimu (jeden jest jeszcze do dołożenia) są z zeszlifowanego na płasko pręcika węglowego.

Kosmiczne technologie, a zwykła szpilka działa tak samo dobrze, albo i lepi:)

Na szpilkach klejonych distalem trzyma się od 30 lat płat w mojej Czapli. Nie chcę krytykować, ale szpilki jakby subtelniejsze:))))

Grześ, nie krytykuj bo będzie budował tą Czapelę tyle to co ja Antka No to dobrze żeś się powstał i pokazał progres

To bierz się za inny rozgrzebany lub zacznij kolejny Swoją szosą ja mam Jaka-1 z ZTSu leżakującego od 2008, BAE Hawka porzuconego przed maturą, L-39 Albatrosa zapauzowanego w 2005, Zefira prawie ukonczonego w 2003 itd, itp. Wszystko musi z czasem nabrać mocy urzędowej lub przepaść na zawsze w odmętach czasu

Ja już od miesiąca mam warsztat przeniesiony do garażu, a w poprzedniej lokalizacji permanentny remont kroczący, stąd stały brak czasu na Czaplę. Ale powstanę!

Drabik, jest OK!

• 1 month later...

Poszedłem drogą, którą kroczył Pies Saba... Głównie dzięki temu, że Czapla uległa jeszcze jednemu wypadkowi; łudząco podobnemu do poprzedniego. Została spasowana z nowymi zastrzałami baldachimu ( ) no i aktualnie dzieje się z nią to...

v2015083113400926561559.jpg

v2015083113400990232451.jpg

v2015083113400945292220.jpg

Pozdrawiam

Krzysiek