Skocz do zawartości
BALROG

Klub miłośników okrętów niemieckich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, orientuje się ktoś w modeliku Revella U-47 z wnętrzem? Czy warto go kupować? Jak wygląda tam sprawa ze szczegółami?
To zależy, czego oczekujesz. Jak dla mnie - wnętrze wykonane na poziomie marnej zabawki. Szczegóły http://www.militarymodelling.com/news/article/cutaway-u-47-with-interior-in-1-125/21148

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż, może gdyby dodać coś od siebie to by to lepiej wyglądało... Strasznie się napaliłem na cygaro z wnętrzem, a moduły CMK do VII C 1/72 kosztują makabrycznie dużo :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Poszukuje planów okrętu niemieckiego SMS Konig ( lub jego bliźniaków). Jeżeli ktoś takowe posiada z chęcią przygarnę. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję dobrego warsztatu dla kolegi z class z37-39 tamiya 1/700 żeby miał na czym się wzorowac. To będzie jego pierwszy okręt wojenny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma , ale jako skan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za czÓjność, już znalazłem na internetach Musze sie przygotować na szlezwika od trumpa, bawię sie ideą przeflancowania go na Pommerna, trza obadac różnice......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam raczej nie kupie, ale chcialem poinformowac kolegow, ze w jednym z duzych sklepow modelarskich (na pewno znajdziecie) jest promka (prawdopodobnie z okazji black friday) na zestwa Trumpetera 05628 DKM Peter Strasser. Cena: 250zl!! To zdaje sie te same fajne wypraski co przy Graf Zeppelinie.

Oj kusi, ale juz mam trzy okrety czekajace na budowe :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde ładna cena! Gdyby nie to że moja ukochana, która kiedyś wpadła do mnie tylko na chwilę z kurtuazyjną wizytą, jak Niemcy w 39, zaczęła stopniowo zagarniać moje tereny i narzuciła limity w budowie okrętów, to bym go kupił :haha:Niestety muszę się zadowolić 700ką Grafa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejka,

czy ten „modelik” Heller 81046 Admiral Graf Spee  jest wart zainteresowania jako ewentualny PIERWSZY model „okrenta”?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 20.11.2018 o 18:12, Thalgonis napisał:

Hejka,

czy ten „modelik” Heller 81046 Admiral Graf Spee  jest wart zainteresowania jako ewentualny PIERWSZY model „okrenta”?

Model nie jest jakiś tragiczny ,ale jest to przepak starego modelu Hellera i trochę odbiega od dzisiejszych standardów. Poza tym kształt nadbudówek jest skopany, lepiej trochę dołożyć i zainwestować w coś nowszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi