Jump to content

Aichi B7A2 Ryusei "Grace" 1/72 Fujimi

Recommended Posts

Banny, stary spiton nie robi takich rzeczy tylko przez sentyment do koloru ,-))

007277704ee9cb11.jpg

Oryginalny kokpit B7A ,-))

• Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki slamacek, za dotrzymanie towarzystwa .

A ja sobie dalej dłubie w wolnym tempie

145130f51c97f696.jpg

Zastanawiam się czy robić komorę bombową. Za jest przyjemność jej robienia, przeciw fakt, ze model z zamkniętą komora może pozować do zdjęć pokazujących go w fazie lądowania. A z otwarta nie bardzo.

ale szybowiec to to nie był :-) więc skoro Grace miała komorę to powinieneś sie pomęczyć bo masz ku temu predyspozycje.

poza tym zawsze można robić fotki z ewentualnego podejścia do ataku.

Nie będzie to męka. Mam już koncepcje jak ja zrobić. Lubie takie grzebanie ,-)) To jest właśnie fajne. Może tylko trochę mnie martwi, że finał się oddala. A ja bym już chciał drapać odpryski ,-))

Dostał, dostał ,-)) Pędzlem maluje, bo na razie używam tylko tego bajernego kolorku japońskiego. Seledynek-srebrzanka. A ten zajzajer, jest na takim rozpuszczalniku, ze rozcieńczalniki jakie posiadam tego zajzajeru nie rozpuszczają, i się boje, że mi się Aero zalepi na śmierć ,-)))Wiec jadę pędzlem ,-))

Dzięki Panowie za komentarze. No cóż. W takim razie melduje, że komorę bombową zacząłem robić i jutro wrzucę foty. Robota jest bardzo przyjemna, jak każde lepienie ze ślicznych białych płytek polistyrenu ,-)))

komora zacna zaiste...

zawartość kubka ciekawa

śledzim dalej...

To 72 nie 48. To coś to taki kieliszek na jajka. Nie pijam z niego ,-)))) Kiedyś w nim wasze mieszałem ,-))

Dalszy postęp prac :

dad3ccde0b9a97f2.jpg

Bomba jest pomalowana wstępnie. Sama komora to jeszcze nie wiem. Może mi przyjdzie pomysł, na jakieś tłuste plamy ,-))

f11a56ef8d473a7c.jpg

Solo, bomby są na ogół strasznie uwalane. Bo leżą długo w polowych składach i nikt ich nie myje w odróżnieniu od samolotów ,-))

Spiton ubrudziłby nawet Papa Mobile. ;-)

amen mój dobrodzieju !!

wybrudziłem jeszcze trochę ta bombę i komorę

cd0b3183e288c238.jpg

komorę chyba trochę "wyczyszczę" ,-))