Skocz do zawartości

Plastmodel- sklep z największym własnym magazynem


Jacorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy

Pragniemy przedstawić sklep z szeroką ofertą i największym magazynem. Na stanie w ciągłej sprzedaży ok 15.000 pozycji.

Wszystkie produkty oznaczone "dostępny" znajdują się w naszym magazynie i lądują u kupującego najpóźniej w ciągu 48h.

Podajemy także online ilość danego produktu jaka znajduje się u nas. Kupując u nas masz 100% pewność że zamówiony towar

jest dostępny i trafi do Ciebie maksymalnie w ciągu 2 dni. Każdy towar jest bardzo solidnie zabezpieczany w dodatkowy karton plus wypełniacz. Wszystkie paczki mamy rejestrowane a Klient na bieżąco może monitorować swoją przesyłkę. w ciągu 3 lat nie mieliśmy

ani jednej reklamacji !

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

www.plastmodel.pl

 

Pozdrawiamy

Zespół Plastmodel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gratuluję ale mam kilka uwag technicznych:

 

1. po kliknięciu w dział po lewej stronie, dział przemieszcza się na samą górę listy i dopiero wtedy rozwija. Tak miało być?

 

2. brakuje mi wyszukiwania po skali w niektórych działach - np. Dioramy mają bardzo dużo produktów w skali, których nie można posortować

 

3. brakuje mi możliwości zmiany kierunku sortowania

 

4. Po zalogowaniu się nie mam możliwości stworzenia planowanej listy zakupów.

 

Bardzo się cieszę z nowego sklepu na rynku i życzę powodzenia.

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gratuluję ale mam kilka uwag technicznych:

 

1. po kliknięciu w dział po lewej stronie, dział przemieszcza się na samą górę listy i dopiero wtedy rozwija. Tak miało być?

 

2. brakuje mi wyszukiwania po skali w niektórych działach - np. Dioramy mają bardzo dużo produktów w skali, których nie można posortować

 

3. brakuje mi możliwości zmiany kierunku sortowania

 

4. Po zalogowaniu się nie mam możliwości stworzenia planowanej listy zakupów.

 

Bardzo się cieszę z nowego sklepu na rynku i życzę powodzenia.

 

Pozdrawiam

 

Krzysztof

 

 

Witamy

Panie Krzysztofie...

1. Taki był zamysł programistów

2. Racja, niektóre działy nie podzieliliśmy na skale, niebawem naprawimy ten błąd

3. Sortowanie niestety jest uzależnione od możliwości systemu, który nie jest doskonały....

4. I tutaj też ewidentne niedociągnięcie programistów...

 

Niebawem zmienimy system sklepu, pracujemy nad tym od dawna....

Natomiast uważamy iż obecny pozwala w miarę komfortowo dokonać zakupów, sklep nasz jest na rynku od 3 lat.

Więc chyba nie należymy do nowych, oczywiście są sklepy z dużo większym "stażem" lecz nie o tu tutaj chodzi.

Jako pierwsi pokazaliśmy nasze stany magazynowe online, jako jedyni nie przyjmujemy zamówień na co czego brak

w naszym magazynie. Jako jedyni zamówienia realizujemy "od ręki" na całą ofertę ! U nas Klient nigdy nie dostanie informacji

iż zamówionego towaru brak. Po prostu realizujemy własną wizję obsługi Klienta. Czy ona jest trafna? To ocenią Klienci.

Skupiliśmy się na dostępności, jakości obsługi, poziomie cen. Cały czas pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty jak również

nad jeszcze lepszą dostępnością towarów. Mamy nadzieję iż nasza skromna oferta pozwoli Wam Klientom na szerszy i lepszy

dostęp do Waszego hobby.

 

Z Wyrazami Szacunku

Zespół Plastmodel

 

Ps. Dziękujemy za rzeczowe uwagi odnośnie działania naszej witryny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanówcie się również nad jakimś systemem ratalnym..Ktoś może zapytać po co?

Otóż po to,że niektóre modele są bardzo drogie (patrz modele okrętów w skalach 1/350 i 1/200) i być może ktoś by się na to skusił..a z tego co pamiętam żaden sklep takim systemem nie dysponuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i jeszcze jedno..zastanówcie się nad możliwością wysyłki za pomocą Inpostu..odbiór w paczkomatach to dla wielu idealne rozwiązanie...szczególnie wtedy gdy chcę się coś ukryć (cenę) przed żoną, dziewczyną czy kochanką (niepotrzebne skreślić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Bardzo polecam ten sklep. Korzystam z jego usług już ze trzy lata. A co pomysłu z paczkomatami In-Post'u to jest świetny pomysł...zwłaszcza, żeby się żona nie musiała dowiadywać. Bo potem są nie potrzebne nerwy i dialogi, a raczej monologi .

 

Pozdrawiam

MBB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. ponadto Inpost jest chyba tańszy od Pocztexu, a działa równie szybko..na zwykłą przesyłkę czekam zwykle 2 dni, choć paczka z reguły była już wieczorem (z Wieliczki do Zielonej Góry, a więc kawał drogi) , dzień po nadaniu..tylko wieczorem już nie chce mi się jechać do paczkomatu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, brakuje mi u Was przesyłki InPost. Jest tańsza i szybsza niż standardowa poczta i bardzo wygodna. Przyznam, że niekiedy jej brak blokuje mnie przed zakupami u Was ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

1. In Post - paczkomaty, niestety tej obsługi nie możemy wprowadzić gdyż paczki musielibyśmy wozić 50 km w jedną stronę !

2. W chwili obecnej mamy "Pocztex Expres" paczki dochodzą w 24 h od wysyłki i nie ma szybszej dostawy na rynku.

3. System ratalny, jesteśmy zbyt mali żeby wynegocjować przyzwoite warunki na system ratalny, te przedstawione

w standarcie przez firmy kredytowe są nie do przyjęcia dla większości Klientów....ale nad tym pracujemy dalej...

4. Ażeby ukryć cenę wystarczy zapłacić np. przedpłatą lub poprzez PayPal....

 

Dziękujemy serdecznie za uwagi i propozycje, na pewno będziemy się starać ażeby wprowadzić je w życie jak najszybciej.....

 

Pozdrawiamy

Zespół Plastmodel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że wystawiacie na Alledrogo..tam można kupić już na raty. Właśnie zastanawiam się nad Missouri 1/200..do tego porządny zestaw Pontosa za ok 1100..horror..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, brakuje mi u Was przesyłki InPost. Jest tańsza i szybsza niż standardowa poczta i bardzo wygodna. Przyznam, że niekiedy jej brak blokuje mnie przed zakupami u Was ;/.

 

InPost to największy syf z jakim sie spotkałem

dostarczają przesyłki, długo mój rekord to półtorej tygodnia a za niewielką różnicą wole zapłacić pocztexowi i mieć na 2 dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja takie sytuacje miałem podczas w grudniu przed świętami, a tak to na drugi dzień mam odbiór od zamówienia, czasami nawet nie minie 24h i towar jest do odbioru w paczkomacie. Dla mnie PP to największy syf, zawsze przychodzą jak mnie nie ma w domu , czekanie kolejce na PP to porażka. W paczkomacie przynajmniej odbieram w ciągu 20s kiedy tylko chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy

 

Miło nam poinformować że właśnie dotarła olbrzymia dostawa nowości oraz uzupełnień. Gro produktów w Polsce było niedostępnych od lat... Otrzymaliśmy także masę nowości które jeszcze nie trafiły do polskich sklepów. Produkty oznaczone "przedsprzedaż" znajdują się już u nas, lecz wysyłkę rozpoczniemy w dniu podanym na karcie takiego produktu.

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Pozdrawiamy

Zespół Plastmodel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.