Jump to content
Kuglaty

Merkava MK 4 Hobby Boss 1:35

Recommended Posts

Tytułowa Merkava , warsztat można prześledzić -tutaj : viewtopic.php?f=87&t=31325

zapraszam do oglądania i oceny ;)

IMG_0019.JPG

IMG_0021.JPG

IMG_0023.JPG

IMG_0027.JPG

IMG_0029.JPG

IMG_0031.JPG

obrodziło Merkavami fajnie pobrudzony, podoba mi się

Nie bardzo podobają mi się te anteny. Szczególnie jedna chyba powinna być w odwrotną stronę przyklejona. Cała reszta jest okej.

Podoba nmi się chociaz na trzecim zdjęciu wygląd jakbyś tył w bazowym kolorze pozostawił i zapomniał go styrać. Prawdopodobnie to wina zdjęć.

Nie bardzo podobają mi się te anteny. Szczególnie jedna chyba powinna być w odwrotną stronę przyklejona. Cała reszta jest okej.

Z tymi antenami to już mnie czasami krew zalewa - co impreza modelarska to powydzierane, doklejałem je już chyba 10x :(

Podoba nmi się chociaz na trzecim zdjęciu wygląd jakbyś tył w bazowym kolorze pozostawił i zapomniał go styrać. Prawdopodobnie to wina zdjęć.

Owszem kosza nie washowałem, te łańcuszki z kulkami są przyklejone tyle o ile i każde pierdnięcie wywołuje ich odpadnięcie ;D (nie pojmuję jak rymuję hehehe) co widać doskonale (zauważyłem dopiero na zdjęciach...ech.. ) na 3 zdjęciu od góry.

Chyba jeden z ladniejszych czolgow, co do wykonania modelu popieram to co napisane wyzej, z mojej strony [specem od pancerki nie jestem] troche dziwnie wyglada brudzenie ukladu jezdnego, wyraznie widac ze czynnosc ta zostala wykonana po przyklejeniu ekranow bocznych. Na zdjeciach z tylu widac brak brudzenia na wewnetrznej czesci kol i do polowy ich wysokosci.

Chyba jeden z ladniejszych czolgow, co do wykonania modelu popieram to co napisane wyzej, z mojej strony [specem od pancerki nie jestem] troche dziwnie wyglada brudzenie ukladu jezdnego, wyraznie widac ze czynnosc ta zostala wykonana po przyklejeniu ekranow bocznych. Na zdjeciach z tylu widac brak brudzenia na wewnetrznej czesci kol i do polowy ich wysokosci.

Dziekuję za uwagi, spróbuję coś z tymi brudzingami jeszcze zrobić - na zdjęciach wszystko wygląda inaczej niż w rzeczywistości