Jump to content
Reflect

Polska grupa modelarska w UK

Recommended Posts

Witam , oddam moją dane . Troszkę rozgrzebana , brak instrukcji , komplet blach eduarda . Oraz kompresor na części . Za 10 funtów sprzedam lupa + lampka ( żarówka w lupie nie działa , brak żarówki w lampce) . Biurko 140x65 wysokość 73 , 10 funtów . Odbiór osobisty w Wolverhampton 75390815bbdaee37975469e294f984a3.jpg

48076cf85a1ce460e94b13e4581f3ab0.jpg

2f7cbf7daa4f0f4d8fae0c29782509e6.jpg

5ffdaa686f36e5374b73728f9f275c60.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam,

W weekend 10-11 lutego w Tank Museum, Bovington, Dorset, odbedzie sie cykliczna impreza South West Model Show. Beda wystawiac sie kluby modelarskie, sprzedawcy plus oczywiscie bedzie mozna zwiedzac muzeum. Obowiazuje normalna wejsciowka, £13 kupiona przez internet lub na miejscu £14. Bylem w zeszlym roku i bylo fajnie. Polecam :-)

http://tankmuseum.org/whats-on/events/bovevt64074

W niedzielę tj. 28 Stycznia wystawa modelarska w Bolton. Na chwilę obecną pojawię się tam, ktoś jeszcze się wybiera?

W najbliższą niedzielę wystawa w Nantwich. Mam w planie jechać. Ktoś będzie?

Już w najbliższą niedzielę 8 kwietnia odbędzie się wystawa modelarska w Muzeum RAFu w Crosford niedaleko Telford i Birmingham. Byłem w tamtym roku..dużo modeli głównie lotnictwo. Stoły są ustawione pod eksponatami muzeum. W pamięć mi zapadł stół z modelami F111 ustawiony pod prawdziwym F111. Samo muzeum też warte odwiedzenia.

https://ipmsuk.org/calendar/shropshire-model-show-2018/

Pozdrawiam Mariusz

Wybiera się ktoś na Tankfest w tym roku?

Już w niedzielę wystawa modelarska w Hinckley.

emmc-poster-2018-a4_1_orig.jpg

W niedzielę wystawa w Keighley. Pierwsza edycja. Jedziemy zobaczyć jak to będzie wyglądać.

Za tydzień taka mała wystawa, ale wybieram się z klubem z Chester. Ostatnio było dużo miejsca między stołami i można było sobie coś pokleić.

North-Shropshire-Model-Show-2018.jpg?w=637&ssl=1

Już tylko miesiąc do Telford. Ktoś się poza mną i Greifem wybiera?

Punkt zborny tradycyjnie przy stoliku Mastera około 12:00 w Sobotę.

Dla zainteresowanych spotkaniem pod stoiskiem Mastera, zmienione położenie stoiska tuż obok "dziatwy" sklejającej Airfixy ;)

Nareszcie nie będę musiał przez wszystkie hale zapychać. Warrington jest tylko dwie alejki dalej.

I po Telford. Czy impreza udana? Z mojego punktu widzenia raczej tak. Jak co roku udało się spotkać ze starymi znajomymi - Tomek, Przemek, Krzychu. Oczywiście o Bogdanie i Piotrku z Model Master należy wspomnieć - ich stolik wywstawowy jak zwykle stał się miejscem spotkań. Udało się też pogadać pierwszy raz z kilkoma znajomymi z forum. Był Krzysztof (meser262) oraz Mikołaj (Mikołaj75). Trochę modeli przybyło, nawet udało się coś na konkursie ugrać. 

Mam nadzieję że wszyscy dotarli (bądź dotrą jak są jeszcze w drodze) bezpiecznie do domu. I pozostaje tylko odliczać dni do następnego roku. 

Tu są filmiki z Telford, jakby ktoś chciał zobaczyć jak to wygląda. 

Edited by bazylms

Może kilku, ale głównie dzieci na stoisku Airfix, gdzie mogły sobie za darmola model posklejać i pomalować. Elektronika wypiera to hobby wśród młodych. 

Byli i mlodsi moze nie tylu ilu bysmy chcieli. Ja siebie 2 razy na filmiku filmiku znalazlem

Ja siebie nie znalazłem za co winię osobiście nagrywającego, za to znalazłem miejsca w których zostawiłem sporo pieniędzy.

😉

Za to w tym roku było zadziwiająco dużo kobiet, normalnie to straszny 'sausage-fest' jest.

Edited by zbiegu