Jump to content
Apache

Su-152 1:35 Trumpeter

Recommended Posts

Witam

Chciałbym zaprezentować mój pierwszy model czołgu.

Mam na dzieję, że nie zrobiłem przy nim dużo błedów i jest w miarę poprawnie zrobiony, ale to już zastawiam do ocenienia bardziej doświadczonym.

680ba542c4825d2a.jpg

17310e4caa337f3c.jpg

bdb160b7352a8d91.jpg

a45367b0325d2698.jpg

37b56c71828491b2.jpg

f40a9afb2641ae9e.jpg

43091dae3f361bea.jpg

Su-152 to zupełnie nie moja bajka , ale czysto modelarskie spostrzerzenia.Bardzo fajna bestia.

Co pierwsze rzuca się w oczy - to wykonanie czyste estetyczne.

Kolejne to niewyraźne fotki.Model naświetlony z jednej(lewej) strony, przez co reszta jest w cieniu.

Nadbudowa "wisi" w powietrzu.Widać to dokładnie na zdjęciu 2-gim - 3-cim cały przód odstaje od reszty.

Szparkę widać też na widoku od tyłu fotka 4-ta.Lewa strona dotyka kadłuba i w prawo unosi się do góry.(Tak chyba nie powinno być?)

Lewa strona kół lewituje.Fajnie wygląda ta lekko uszkodzona gąsienica lewa u góry.Można by było śmignąć metalizerem obręcze kół.

Koła są obite ale bardzo czyste podobnie gąski.Może trochę pyły lub błotka.

Dla potrzeb tego wywodu zerknołem w necie i na fotkach tej bestii z czasów jego świetności większość

egzęplarzy ma spory zwis gąsienic.Nie wszystkie ale większość?

Jeśli to debiut w pancerce to każdy następny będzie tylko lepszy.Choć i ten jest niezły.

Pozdrawiam

Krzysztof

Witamy w pancerce. Zdjęcia troszkę słabe, ale jak na pierwszy model to całkiem ładnie się prezentuje. Na telefonie ciężko wychwycić detale, ale do następnego polecam warsztat.

P. S. Widzę że coraz więcej was z lotnictwa tutaj przechodzi - cieszy to.