Jump to content
sushi79

Scania R620 8x2 + HIAB + Heavy Duty Trailer

Recommended Posts

A wiec tak, jeśli chcesz mogę nawet wysłać Ci model i zobaczysz że nie ma ani kropli kleju ani lakieru bo kabina nie była lakierowana. Ale widzę że kolejny forumowicz który szuka rewanżu i szuka i szuka a może coś znajdzie, wiec to był mój ostatni wpis, bo jeśli ktoś nie godzi się z tym że ktoś mu coś pokaze-zapyta, poprosi o wytłumaczenie to po co jest na tym forum? Zachowałeś się jak politycy w Pl, oko za oko ząb za ząb, skoro ja coś Ci pokazałem to Ty szukasz czegoś żeby się odgryźć. Widzę że boli Ci jak ktoś coś Ci pokaże że coś jest nie tak... No cóż taka chyba polska przypadłość że negatywów się nie przyjmuje...

tu na tych zdjęciach widać dokładnie jak to jest "zalane klejem lub lakierem"

20141231_164115_zpscaeebdba.jpg

20141231_164131_zps168c2dfc.jpg

Hola, hola Kolego widzę, że to raczej Ty zachowujesz się jak polityk z PI czy PO, wszystko jedno skąd. Ja grzecznie odpowiedziałem na Twoje pytanie/wątpliwość i wszystko gra, ale widzę, że jak ja pozwoliłem sobie na wątpliwość to od razu krzyczysz, że zostałeś zaatakowany.

Skoro twierdzisz, że elementy są połączone wzorowo, to ja Ci wierzę, choć chyba musisz przyznać, że większość zdjęć, które pokazałeś na forum wzbudza wątpliwości co do tego szczegółu.

A wiec tak, jeśli chcesz mogę nawet wysłać Ci model i zobaczysz że nie ma ani kropli kleju ani lakieru bo kabina nie była lakierowana.

To jeśli można, to chciałbym zapytać czy kabina na pewno nie była lakierowana ???

kabina na 1000% nie była lakierowana mogę dać sobie ja....obciąż ze nie była lakierowana. A kto kogo pierwszy za atakował?? ty ripostą, a u kogo jeszcze wzbudza wątpliwość ten szczegół??jako ty się przyczepiłeś do tego... to tak już jest jak wszyscy głaszczą jest ok ale jak już ktoś coś znajdzie to trzeba mu odpowiedzieć..

kabina na 1000% nie była lakierowana mogę dać sobie ja....obciąż ze nie była lakierowana. A kto kogo pierwszy za atakował?? ty ripostą, a u kogo jeszcze wzbudza wątpliwość ten szczegół??jako ty się przyczepiłeś do tego... to tak już jest jak wszyscy głaszczą jest ok ale jak już ktoś coś znajdzie to trzeba mu odpowiedzieć..

Czyli kabina fabrycznie była wykonana z pomarańczowego plastiku przez firmę Italeri ???

sushi79 w związku z sylwestrem życzę Ci Szczęśliwego Nowego 2015 Roku, dużo modeli do sklejania, satysfakcji z modelarstwa i czego tam sobie sam życzysz.

PS. Walnij "lufę" i wrzuć na luz, bo naprawdę nie warto. Przepraszam, że w ogóle pozwoliłem sobie zapytać. Pozdrawiam

kabina jest wykonana z niebieskiego plastiku, była pomalowana białym podkładem a następnie pomarańczowym z aero.....godziny nauki malowania aero oraz odpowiednie rozcieńczenie farby pozwoliły mi uzyskać taki efekt .

STI22B również życzę wszystkiego dobrego w następnym roku ,aby nadchodzący rok nauczył nas jeszcze więcej w tej dziedzinie.

Witam w nowym roku!! Czas na następna aktualizacje ,dużo się z modelem wydążyło....model w 95% jest ukończony

Na obezna chwile tak to wszystko wygląda...

20150111_135653_zps786ecb43.jpg

20150109_201637_zps4ccb2bac.jpg

20150111_163156_zpse83b0a86.jpg

20150111_163224_zps80d21084.jpg

20150111_163243_zps1b1d47b6.jpg

20150111_163300_zpsa87dce99.jpg

20150111_163340_zps59f7668f.jpg

20150111_163409_zpsac997b45.jpg20150111_163522_zps02a26571.jpg

pozdrawiam.

Z kabiną coś jest "nie halo" czy przyłożona od tak, tylko do zdjęć? Tylne światła wyglądają fantastycznie. HDS(?) bardzo ładny.

Kabina jest ok, dlaczego odnosisz wrażenie ze jest coś nie tak? Może odnosisz takie wrażenie bo nie pisałem o tym wcześniej ale na dół kabiny (zderzak) została przyklejone listwa która powoduje że przód wygląda jak by nisko stał nad ziemią...

NORMALNIE nie mam słów. Piękny model, kolorek też trafnie dobrany. Ja pierdziulę, rzucam modelarstwo i idę zamiatać ulice . Kiedy galeria ??

Chodziło mi o to, że kabina nie jest "w jednej linii" ze zderzakiem, jakby kabina była za bardzo do tyłu.

Nie jestem wielkim znawcą ciężarówek, to przykuło moja uwagę, to zapytałem .

Aż sprawdziłem... Bo ludzkie oko jest mylne i jest ok, może to widać tak na zdjęciu ale dał był sobie rękę uciąć ze jest ok. Dziękuję za czujność bo widzę że jakieś zainteresowanie tematem jest, dziękuję również za opinie.Mark co do galerii to będzie raczej razem z naczepą i jak mi się uda to z małym bonusem.

I ja dołączam się do zachwytów. Śliczny model.

Sushi, rozje......l mnie ten model, definitywnie jeden z najfajniejszych modeli jakie widzialem, tak trzymaj!

Pomimo moich wątpliwości, które zostały rozwiane, model powala na kolana i nie pozwala się z nich podnieść. Naprawdę piękna sztuka. Brawo

Szkoda ze łapy nie mają się gdzie chować i muszą wystawać poza obrys auta, i spojlery do tej Erki chyba powinny być bez tej dolnej części. Pozdrawiam

Juz Ci tłumacze o co chodzi z łapami, firma która zrobiła model HIAB czyli KFS zrobiła go z zamysłem ze łapy mają być wyciągnięte, nawet bez paneli między osiowych nie chowają się, po wsunięciu do końca i tak wystają..

Witam.Prace trwają dalej ,tym razem zająłem się naczepą, usunąłem firmowe okablowanie i zrobiłem sam ,zawieszenie oraz reszta podwozia została sklejona i teraz czas na malowanie..

20150113_144852_zpsc708f595.jpg

20150115_123849_zpsdbb2c036.jpg

20150115_123905_zps9a5d09c8.jpg

20150120_155445_zpsde628fef.jpg

20150120_155500_zpsd20e9235.jpg

pozdrawiam

Czy to jest naczepa z Revella? Wydaje mi sie, ze bedzie troche mizernie wygladac przy tak "wypasionym" ciagniku . Moim zdaniem byloby lepiej jakbys sie pokusil na jakies wieksze przerobki, tzn. zrobil ja dluzsza, moze dodal czwarta os, wtedy byloby wrecz idealnie, ale to tylko moje zdanie. Szacun za okablowanie .