Jump to content
Szydercza Gała

Faszystofski batyskaf U- Zweihunderteins

Recommended Posts

Bioronc pod uwagę jak zofija załatwiła konkurencje, przypuszczam ze wiele z dziwnych wypadów Ciapka zostanie zduszonych w zarodku. A ubot jest bomba tylko te malunki faszystów jakieś takie czyste.

Ładny, ładny. Na tym kioski to jeszcze jakieś zacieki porobisz?

A to ci ciapek wpadł - jak żaba w pomidory.

CieszEM siEM że siEM podoba

Oj Bazyl, Bazyl, To ja się tu produkuję a TY nie czytasz!!?? I Ty Brutusie przeciwko mnie Za brak czytania ze zrozumieniem jest wizyta w piwnicach TWIERDZY i biczowanie "murzynem" z gumy Nie więcej zacieków nie będzie, to nie jakaś tam korweta co to pływała aż się rozpadła W tym okresie ( w sensie '42 ) szkopy jeszcze jako tako dbały o te krypy, dopiero fotki z okresu '44-'45 pokazują u-booty wyglądające jak oklepane śmietniki osiedlowe

No dobrze już dobrze Gałko ty moja. Zaaferowany sytuacyją Ciapka na oczywistą oczywistość baczyć przestałem. Wolę zatem szanownego autora uszanować raczę i do większego poniewierania niemiaszkowego pływadła więcej nakłaniał nie będę.

Taki dyskretny powrót na macierzyste wody.... Bardzo fajny. Realistyczny. Podoba się.

Ze względu na wzgląd U boot stał porzucony w swoim doku i przy okazji obrósł syfem i glonem wszelakim. Farba zaczęła odpadać i rdza wkroczyła do akcji. Pułkownik oczywiście nie był zachwycony, więc ekipa malarska skończyła w misce z napisem CIAPEK i ZOFJIA

148_zpspvw5dy9c.jpg~original

147_zpsgsu1xia0.jpg~original

146_zpshas4yl9b.jpg~original

145_zpsyjyyetuv.jpg~original

144_zpsmec3dnqi.jpg~original

149_zpsq8xh0jqf.jpg~original

150_zpstrdei1fq.jpg~original

151_zpse7ffatww.jpg~original

152_zpswbikt7h1.jpg~original

153_zpsrlfonm36.jpg~original

No i mała całościówka:

154_zpsolinoage.jpg~original

155_zps6tk6quky.jpg~original

WIELKIE JOŁ

Jedyne słuszne miejsce dla nie zdyscyplinowanej ekipy malarskiej Swoja droga to kawal świetnej roboty Waćpan odwaliłeś.

aż się prosi coby go w jakimś doku posadzić. Tak pięknie glonami obrósł...

Jako nie znający tematu - dlatego proszę o łagodny wymiar kary i nie zamykanie mnie w czeluściach lochu lub chłostania śmierdzącą rybą - chciałem się zapytać, czy ta linia glonów, a szczególnie jej biała część nie jest za idealnie prosta?

Jako nie znający tematu - dlatego proszę o łagodny wymiar kary i nie zamykanie mnie w czeluściach lochu lub chłostania śmierdzącą rybą - chciałem się zapytać, czy ta linia glonów, a szczególnie jej biała część nie jest za idealnie prosta?

nie ,-))

Ta linia się robi jak okręt stoi w porcie.

A ja zapytam się, jak "się zrobiła" na zaprezentowanym delikwencie?

Może Szacowny Autor podzielić się warsztatem?

No to się młoda para objadła

Bazyl jest tak jak pisał Spiton, nie będziesz chłostany, mówią że kto pyta nie błądzi

Linia ona zrobiła się bardzo prosto: najsamwpierw przykleiłem taśmę do granicy pomiędzy osadem czajnikowym, a czystym kolorem podwodnej części kadłuba. Zapodałem z gąbki 4 odcienie rozcieńczonych olejów ( biały z dodatkami żółtego pomarańczowego i czerwonego ), ostatecznie i tak tych subtelnych różnic odcieni nie było widać Dolną krawędź rozmemłałem trochę pyndzlem zamoczonym z łajt spirycie. Wyjąłem moje magiczne kredki akwarelowe i podkolorowałem linię osadów cielistym i pomarańczowym i zrobiłem linię glonową z 2 odcieni zielonego. Rozmyłem wszystko ślinOM osobistOM z pyndzla i włala Jak mówiłem łopatologicznie proste. Kredki akwarelowe to fajny wynalazek. Zamiast śliny osobistej może być woda, ale mnie się nie chciało dupy ruszyć i iść do kranu

Zamiast śliny osobistej może być woda, ale mnie się nie chciało dupy ruszyć i iść do kranu

Haha, jak dla mnie to brzmi jak esencja modelarstwa

Efekt malowania i brudzenia - genialny.

Śliny osobistej chyba nic nie zastąpi :-)

Super, jak zawsze! Oczy moje się cieszą niezmiernie :-)

pozdrawiam

Christian

Podziekowal Panowie, Podziekowal.

Walcze z torpedOM ( zmywalem juz 2 razy ) i osprzetem z nia zwiazanym.....

bo torpedy wredne i złosliwe byc potrafIOM

6458503916pbn.jpg

Nie ma to jak z filca nie??

W życiu każdego męSZczyzny (nawet SMOKA) są chwile, kiedy chce się popisać swoją torpedą.....

156_zpskujiy0kc.jpg~original

.... i takie kiedy owa wspaniał broń trafi w niepowołane ręce a jej głowica, choć ćwiczebna skierowana jest w jego własny czerep. Zazwyczaj słychać wtedy tekst w stylu : Ciapeeeek to jak bedzie z tą kasą na nową torebkę.....???

157_zpscli6tzhb.jpg~original

W końcu udało mi się położyć na nią bazy, trza ją jeszczę trochę podcieniować.... żeby nie było że sie opie...lam

Dzięki za wyjaśnienia, się mi updejt z torpedą gdzieś umsknął.

Dziś ją pocieniowałem, a poza tym było dużo prac społecznie użytecznych ( czyt: Żona Zofjia powiedziała weź k.... w końcu napraw ................ lista była długa ). Jutro pozlepiam jeszcze trochę blaszek i zapodam jakieś nowe fotki.

Znam ból w postaci " weź coś w domu zrób bo .... ", jak by człowiek nie mógł odpocząć? Czekam z niecierpliwościom na dalszy postep prac.