Jump to content

Recommended Posts

Witam

 

Ostatnio przymierzałem się do zakupu aerografu (mój pierwszy) z kompresorem. Błądząc w czeluściach alledrogo znalazłem takie coś: http://allegro.pl/zestaw-do-malowania-aerograf-kompresor-pompa-nowy-i4799627205.html Aerograf ma być wersją budżetową, do nauki, jeśli spodoba mi się taki sposób malowania może kupię coś lepszego. Chciałbym wydać max. 150zł - wiem, że w tym przedziale cenowym znajdę same chinolce marki random ale moje oczekiwania nie są wygórowane. Ma działać. I malować (chociaż w miarę). Czy to co znalazłem jest warte uwagi? Jeśli nie (zapewne nie ;/) to czy moglibyście polecić coś niedrogiego z kompresorem?

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/aerograf-tg130-z-2-dyszami-kompresor-na-prezent-i4751432390.html

 

Lepiej dozbieraj i kup coś takiego. Szkoda wydawać 2 razy pieniądze. Sam mam taki kompresor - możesz regulować ciśnienie - czyli to co najważniejsze. Taka jest moja rada - szkoda nawet tych 50zł.

 

Jeśli koniecznie nie, to możesz wziąć taki zestaw jak podałeś. Aerografy podobnej klasy są w tej cenie. Na zestawowy kompresor bym bardzo nie liczył.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.