Skocz do zawartości

Stap with battle droid


adamkijak

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam wszystkich do zabawy z modelami wrocilem po 13 latach, a i wczesniej orlem nie bylem. Tak wiec poprosze bardziej doswiadczonych

o ocene mojej pracy, to jest moj 3 model w ciagu ostatnich 2 miesiecy, pierwszy ktory odwaze sie pokazac. Jest juz prawie gotowy - jeszcze troche

farby i poprawek ( brak 1 anteny na plecaku). No i niestety zauwazylem

ze lufy mi wyszly troche krzywo.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/831f534cbc48331d.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/254aa946ba887e4c.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d79eb2e2b21711ad.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d6e5786ae28f1278.html

 

Na razie tylko te cztery, wiecej dodoam troche pozniej.

[/img]

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko, ale moim zdaniem cos za łądny ten droid. Moznaby było zrobic na nim jakies niewielkie slady eksplatacji, jakies srebrne przecierki, czy brud w postaci sadzy. Robi sie to dość prosto, a jednocześnie dodaje sporo uroku modelowi. Widać, że przy budowie swoich dzieł dbasz o najmniejsze szczegóły. Ładny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki stary, dolacze troche wiecej zdjec na ktorych widac slady zuzycia,

powiem tylko ze dzisiaj o pomalowalem lakierem ktory mial byc matowy, a z jakiegos powodu swieci sie jak psu klejnoty. Nadal testuje wszystkie metody o ktorym przeczytalem na forum no ale wprawa wymaga praktyki no i w koncu dodam na swoje usprawiedliwienie ze nie sklejam w Polsce.

 

4575566362730ad9.jpg[/uR

eb8a4cbc03124507.jpg

9e3a31d365bec596.jpg

38380e598e4b2095.jpg

276432575445aad0.jpg

2a05317600d69cf0.jpg

5202941d170f2caa.jpg

2b99734391c12eb9.jpg

eb8a4cbc03124507.jpg

4575566362730ad9.jpg

URL=www.fotosik.pl]985832ddc2c3298b.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ładne dokładnie tam gdzie powinny być, nie jest ich za dużo, tak w sam raz, ale nadal uważam, że sam droid jest za mało zurzyty. W czasie wojny (przynajmniej z tego co jest przedstawione na filmie serii "Star Wars") były one bardzo wyeksplatowane, że tak to nazwe. Ja może przybrudiłbym sadzą działa i te "wloty powietrza" od tego pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialem przesadzic ze zuzyciem, ale to fakt ze byly poobijane, w nastepnym modelu postaram sie bardziej ( bedzie to speeder bike wraz z zolnierzem imperium z powrotu jedi). Ten droid z powodu ruchomych stawow to byla absolutna katastrofa zeby go postawic jakos normalnie na tej platformie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojej wypowiedzi wnioskuję, że zajmujesz sie budową tylko i wyłacznie modeli z serii "Star Wars" dobrze mniemam ? Co do następnego modelu, to życzę powodzenia i czekam na pierwsze fotki z budowy oraz relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam - Z jakiego zestawu pochodzi ten modelik? Szukam czegoś na prezent dla kuzyna, a on uwielbia SW. Kiedyś szukałem czegoś podobnego i chyba AMT ma w swojej ofercie ten zestaw - to ten ?

 

Matthew16 - bardzo ładne to Audi ale zmień ten obrazek w podpisie bo zajmuje on kilkakrotnie więcej miejsca niż wartość merytoryczna twoich wypowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej rzeczywiscie jak na razie tylko Gwiezdne Wojny, zrobilem juz Sokola millenium, Republic star destroyer, mam w planach jescze Speeder bike with scout z powrotu jedi, figurke Hana Solo i scene spotkania Yody z Lukiem na

Dagobah ale te dwie ostatnie to raczej na sam koniec.

Kupuje zestawy AMT/ERTL na Ebay, ale musze tu zaznaczyc ze obecnie zyje w Anglii wiec nie wiem jak z dostepnoscia tej firmy w Polsce.

 

Jak na razie nic innego poza Star Wars mnie nie bierze, a u mnie niestety

cos musi zaskoczyc jak zobacze model zeby go skleic, choc nie wykluczone

ze zajmie sie inna tematyka pozniej, zanim zarzuczilem modele 13 lat temu probowalem wszystkiego po trochu.

 

dolaczam pare zdjec moich poprzednch projektow, ale od razu zaznaczam ze sluzyly jako warsztat do nauki roznych technik wiec jakosc raczej kaszana

 

84b7b469eba7b035.jpg

62406886a4f4ed26.jpg

083257cb93030287.jpg

68f322ea17e21121.jpg

7ca5f458a55fcb26.jpg

45de653442f6969a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.